Skip to content

Jak používat sbírky Instagramu

6 de Červenec de 2021
how to use instagram collections featured 1c924feff828402c9bdf39ce8e07bf65

Kolekce Instagram vám umožňují ukládat příspěvky vytvořené jinými uživateli do soukromých složek pro budoucí použití. Každá fotografie nebo video, které uložíte, se přidá do záložek a přidá do sbírky v aplikaci, nikoli do smartphonu nebo tabletu. Poté můžete kdykoli zobrazit všechny své uložené příspěvky. Níže vám ukážeme, jak používat tuto funkci. Tyto pokyny platí pro oficiální aplikace Instagramu pro zařízení iOS a Android.

Jak ukládat obrázky do sbírek na Instagramu

Jakoukoli fotografii nebo videopříspěvek lze uložit do sbírky Instagramu, pokud je můžete zobrazit ze svého účtu. Nikdo nevidí vaše uložené příspěvky na Instagramu a vaše sbírky jsou viditelné pouze vy.

 1. Při prohlížení příspěvku na Instagramu, který chcete uložit, klepněte na záložka do knihy ikona pod fotografií nebo videem.

 2. Příspěvek se okamžitě uloží do výchozího nastavení Všechny příspěvky Kolekce Instagram bez dalších akcí. Pokud chcete příspěvek uložit do jiné sbírky, rychle klepněte na Uložit do sbírky když se objeví ve spodní části příspěvku.

 3. Pokud jste nikdy předtím nevytvořili sbírku, budete k tomu vyzváni nyní. Pojmenujte jej a vyberte Hotovo.

 4. Pokud jste vytvořili kolekci, zobrazí se jiné vyskakovací okno. Klepněte na sbírku, do které chcete příspěvek uložit, nebo klepněte na ikonu znaménko plus (+) k vytvoření nové kolekce.

  Uživatel Instagramu uloží příspěvek do sbírky.

  I když video nebo fotografii z Instagramu uložíte do vlastní sbírky, je stále viditelné v rámci vaší kategorie sbírek Všechny příspěvky.

Jak zobrazit uložené příspěvky na Instagramu

Vaše uložené příspěvky na Instagramu lze kdykoli zobrazit z aplikace Instagram, pokud máte mobilní nebo internetové připojení. Takto je najdete:

 1. Otevřete aplikaci Instagram na svém zařízení iOS nebo Android.

 2. Klepněte na ikonu profil ikona v pravém dolním rohu obrazovky.

 3. Klepněte na ikonu hamburgerové menu (tři vodorovná lomítka) v pravém horním rohu.

 4. Vybrat Uložené.

  K uloženým příspěvkům na Instagramu můžete přistupovat tak, že přejdete do svého profilu a vyberete Uloženo.

 5. Uvidíte sbírky Instagramu, které jste vytvořili, když jste v minulosti ukládali příspěvky. Všechny vaše příspěvky se záložkami najdete v kolekci Všechny příspěvky, ale lze je zobrazit také v jiných sbírkách, pokud jste nějaké vytvořili.