Skip to content

Jak přidat hudbu do videa Instagram

4 de Červenec de 2021
badmusic 5ae71e92875db9003756c309

Co je třeba vědět

 • lis Tvůj příběha pořiďte fotografii nebo video. Klepněte na Samolepky > Hudba.
 • Poté najděte hudbu. Klepněte na 15 > nastavit délku> Hotovo. Přetáhněte lištu na začátek a stiskněte Hotovo. Nastavte svůj příspěvek. Poslat komu > Podíl > Tvůj příběh.
 • „Starý způsob“: Přehrajte skladbu a minimalizujte ji. Stiskněte svůj příběh a spusťte video. Nafilmujte a zbytek normálně položte. Poslat komu > Podíl > Tvůj příběh.

Tento článek vysvětluje, jak přidat hudbu k příběhu Instagramu. Nejjednodušší způsob, jak přidat hudbu do svého Instagram Story, je použít speciální hudební nálepku, která je k dispozici v nejnovějších verzích oficiální aplikace Instagram na zařízeních iOS a Android.

Přidejte hudbu do příběhů Instagramu pomocí hudebních samolepek

Podle následujících pokynů přidejte hudbu do svého příběhu Instagram pomocí nálepky Hudba:

 1. Otevřete aplikaci Instagram a klepněte na Tvůj příběh ikona v levém horním rohu vytvoří nový příběh.

 2. Pořiďte novou fotografii nebo vyberte fotografii nebo video ze své galerie.

 3. Klepněte na ikonu Samolepky ikona z horního menu. Je to ten, který vypadá jako smajlík po poznámce.

 4. Klepněte na Hudba. Příběhy Instagram, které používají nálepku Hudba, jsou sdíleny s propojenými účty Facebook, ale hudba se nebude přehrávat z důvodu omezení autorských práv. Své video Instagram Story můžete nahrát jako příběh Facebooku s neporušenou hudbou tak, že jej po skončení uložíte do svého zařízení a nahrajete jej na Facebook ručně z aplikace.

 5. Vyhledejte hudební skladbu, kterou chcete použít ve svém příběhu Instagramu. Klepnutím na ikony přehrávání zobrazíte náhled skladeb před jejich přidáním.

 6. Když najdete hledanou skladbu, klepnutím na její obal alba ji přidáte do svého příběhu.

  Přidání nálepky Hudba.

 7. Klepněte na 15 a vyberte délku stopy pro svůj příběh. Délka stopy je omezena z důvodu omezení autorských práv. Příběhy Instagramu jsou i tak obvykle méně než 15 sekund, takže toto omezení by pro mnohé nemělo být problémem.

 8. Klepněte na Hotovo.

  Nastavení délky hudby.

 9. Přetažením bílého pruhu vyberte část skladby, kterou chcete použít.

 10. Klepněte na Hotovo.

 11. Klepněte na ikonu Hudba nálepku zvolit jiný styl.

  Úpravy nálepky Hudba.

 12. Sevřete nálepku dvěma prsty, změňte její velikost a přesuňte ji.

 13. Přidejte další nálepky, gify a text jako obvykle.

 14. Klepněte na Poslat komu publikovat svůj nový příběh na svůj účet Instagram.

 15. Vybrat Podíl vedle Tvůj příběh.

  Přidání dalších položek do příběhu.

Jak přidat hudbu na Instagram Odeslat starou cestu

Tato třetí metoda přidávání hudby do Instagram Stories je způsob, jakým každý přidával melodie do videí před spuštěním funkce Music sticker. To lze také použít při natáčení běžných video příspěvků. Protože tato metoda přidává hudbu v neoficiální kapacitě, Instagram ji automaticky prohledá na případné porušení autorských práv. Pokud je detekován, Instagram jednoduše odstraní veškerý zvuk z celého videa. Váš účet nebude zrušen a nebudou mít žádné právní důsledky. I když je to stará metoda, je stále efektivní a lze ji použít k začlenění hudebních skladeb, které nejsou oficiálně k dispozici v aplikaci Instagram. Tím se také odstraní časový limit pro každou skladbu.

 1. Otevřete ve svém zařízení preferovanou hudební aplikaci a začněte přehrávat skladbu. V tomto příkladu použijeme Spotify.

 2. Minimalizujte aplikaci tak, aby skladba stále hrála na pozadí, a otevřete Instagram.

 3. Klepněte na váš avatar nebo malé Fotoaparát ikona v levém horním rohu zahájí nový příběh Instagramu.

 4. Dlouhým stisknutím tlačítka záznamu nahrajte video. Skladba, kterou přehráváte, a veškerý další zvuk budou zaznamenány spolu s videem.

 5. Pokračujte v úpravách svého příběhu obvyklým způsobem a přidávejte filtry, text a gify.

 6. Až budete připraveni, klepněte na Poslat komu publikovat.

 7. Vybrat Podíl vedle Tvůj příběh.

  Přidávání hudby starým způsobem v Instagramu.

Jak přidat hudbu pro videa Instagram

Ačkoli vám Instagram umožňuje oříznout video a přidat k němu filtry během procesu nahrávání do hlavního zdroje, nenabízí žádný způsob, jak k němu přidat hudbu. To znamená, že musíte do svého videa přidat hudbu pomocí jiné aplikace, uložit ji a poté nahrát toto nově upravené video do Instagramu. Naštěstí existuje velké množství bezplatných aplikací pro úpravy videa dostupných pro iOS, Android a Windows, díky nimž je přidávání hudby do videoklipů velmi snadné.

Kde najít hudbu pro videa Instagram

Pokud přidáváte hudbu do svého příběhu Instagramu pomocí nálepky Hudba, nemusíte si dělat starosti s hledáním melodií, protože nálepka vám v podstatě poskytuje celou knihovnu Spotify. Pokud však používáte třetí metodu nebo chcete přidat hudbu k videopříspěvku na Instagramu, musíte najít stopu, kterou chcete použít sami. Technicky můžete použít jakoukoli skladbu ze Spotify, iTunes nebo jiné hudební služby, ale vaše video může být označeno jako porušující autorská práva. Nejbezpečnější možností je použít hudbu bez licenčních poplatků z jednoho z mnoha webů dostupných online. Poskytují bezplatné a placené možnosti využití hudby a jsou obvykle otevřené komukoli. Další možností je komponovat vlastní hudbu pomocí aplikace pro tvorbu hudby nebo skladatele.