Skip to content

Jak se aplikace pro nahrávání pixelů stala chytřejší

7 de Červenec de 2021
cta 6edb3270943b46b5bb628d070ff2e858

Klíčové jídlo

  • Aplikace Pixel’s Recorder nabízí snadno použitelné inteligentní funkce bez dalších nákladů.
  • Tato aplikace umožňuje uživatelům přepsat jejich zvuk okamžitě a bez připojení k internetu.
  • Uživatelé také mohou sdílet své nahrávky s kýmkoli prostřednictvím nového webového rozhraní a také upravovat zvuk odstraněním řádků z přepisu.
Rekordérová aplikace pro Pixel je jednou z nejlepších možností právě teď, říkají odborníci. Schopnost spouštět aplikaci diktafonu a dělat si poznámky opravdu rychle byla vždy jedna z nejlepších funkcí, kterou máte smartphone v kapse. Ať už jste novinář, student medicíny nebo jen někdo, kdo nemá čas zapisovat si do poznámkového bloku, schopnost dělat si poznámky hlasem je užitečná a efektivní. A nyní Google dělá tento proces pro majitele Pixel ještě chytřejším. „Nový rekordér Pixel je roky před alternativními možnostmi na trhu.“ Abby Hao, vedoucí marketingu ve WellPCB, to pro Lifewire řekla e-mailem.

Jednoduché a plynulé

Může se zdát hloupé považovat aplikaci pro záznam hlasu za revoluční nebo předběhlou dobu, ale Google dal novou moc aplikace pro nahrávání Pixel do rukou svých uživatelů. „Aplikace Google Recorder je od začátku velmi spolehlivá,“ sdělil nám e-mailem Dane Hale, provozní ředitel společnosti Twin Sun Solutions. „Je to také velmi intuitivní a jednoduchá aplikace.“ Hale říká, že můžete nahrávat zvuk stisknutím tlačítka a aplikace automaticky přepíše obsah, aniž by bylo nutné nastavovat další možnosti. Zatímco jiné nahrávací aplikace nabízejí přepis, mnoho z nich jej uzamkne za paywally nebo vyžaduje, abyste přeskočili obruče, aby to fungovalo. S Recorderem je to stejně snadné jako otevření aplikace a pouhé stisknutí tlačítka záznamu.

Screenshot aplikace Google Recorder.

Co dělá službu přepisu ještě užitečnější, je možnost přístupu k těmto souborům z webu, který Google nastavil. To vám umožní snadno sdílet odkazy na nahrávky s ostatními, což může být užitečné pro ty, kteří s ostatními hodně spolupracují. Poté máte přístup ke stejným chytrým funkcím, díky nimž je aplikace tak užitečná přímo na webu, ať už vlastníte Pixel nebo ne.

Strojové učení

Přepis a web, na kterém si můžete prohlédnout své nahrávky, však nejsou jediné velké funkce. Rekordér také dokáže zachytit různé zvuky, reproduktory a další. „Rekordér podporuje technologii rozpoznávání zvuku společnosti Google, která dokáže zjistit, jaký typ zvuku se zaznamenává,“ řekl nám Hao. „Působivě aplikace dokáže zjistit, zda nahráváte řeč, pískání, smích nebo dokonce zvuky zvířat.“ „Nový rekordér Pixel je roky před alternativními možnostmi na trhu.“ Poznamenala, že křivka také změní barvy v závislosti na typu zvuku a že dokonce identifikuje každou sekci s vlastním názvem, aby se vaše nahrávka lépe orientovala. Novější verze aplikace vám také umožní prohledávat přepis souboru, který vás poté přenese přímo do tohoto bodu zvukového záznamu. Zde vstupují do hry ty tituly, které zmínil Hao, protože vám mohou pomoci rychle se orientovat v delších nahrávkách, jako jsou přednášky nebo schůzky. Dále můžete upravit zvuk jednoduše zvýrazněním částí přepisu a jejich odstraněním. Tímto způsobem současně oříznete odpovídající části zvukového souboru a zajistíte, že vše zůstane v obou formátech čisté a stručné.

Velmi vyhledávané

Tam, kde byly diktafony jednoduché, zjišťujeme, že nyní z nich potřebujeme víc než jen vytváření zvukových souborů, protože se na ně obrací stále více lidí. Ať už jste student, marketingový ředitel nebo jen někdo, kdo si chce dělat poznámky na cestách, možnost otevřít aplikaci a zaznamenat něco, z čeho pak můžete vyhledávat, upravovat a dokonce číst přepis, je mimořádně užitečná.

Někdo, kdo používá diktafon na svém smartphonu, když je venku.

„Jako student medicíny neustále používám aplikaci pro hlasový záznam svého iPhone k nahrávání přednášek, seminářů a veškerých důležitých interakcí s pacienty,“ sdělil nám e-mailem student medicíny čtvrtého ročníku Will Peach. „Nejvíce frustrující na tom je rozhraní a obecný nedostatek funkčnosti. Rád bych mohl editovat, vystřihávat a překonávat zvukové segmenty za chodu.“