Skip to content

Jak se vrátit na Bumble

31 de Červenec de 2021
WomanholdingwhiteiPhone6 0c2dee406f2f4d5582503101ae35ccb3

Na Bumble se můžete okamžitě vrátit na profil, na kterém jste již přejeli prstem, pomocí jednoduchého triku zvaného Backtrack. Zde je to, co potřebujete vědět o funkci Bumble’s Backtrack a jak ji používat.

Proč jsou funkce Bumble’s Back tak užitečné

Procházení profilů v aplikaci Bumble může být spousta zábavy, ale také se může velmi opakovat. Je velmi snadné omylem přejet prstem doleva a předat někoho příliš rychle, než si pořádně prohlédnete jeho profil. Může také chvíli trvat, než si zvyknete na to, jakým způsobem přejet prstem. Když jste v aplikaci noví, můžete omylem přejet prstem doleva v domnění, že se vám to líbí – až poté si uvědomíte, že jste je předali.

Téměř každý ví, jaké to je zonovat se před obrazovkou a začít procházet na autopilotu. Když váš prst automaticky přejede prstem doleva, než budete mít čas přemýšlet, funkce Backtrack vám umožní lépe se podívat na profil, abyste mohli znovu zvážit svůj výběr přejetím. Vrácení se zpět k profilu, který jste nechali přejít, je aktuálně možné pouze z aplikace Bumble pro iOS nebo Android. Ve webové verzi to není možné.

Jak se vrátit k profilu, který jste právě předali

Bumble má ve svých dvou mobilních aplikacích vestavěnou funkci Backtrack, která ke spuštění využívá pohybové senzory vašeho mobilního zařízení. Skutečnost, že je vyvolána pohybem, ji činí tak snadnou. Tuto funkci Backtrack můžete vyzkoušet pouhým přejetím prstu doleva, abyste někoho předali. Postupujte podle těchto kroků.

  1. V aplikaci Bumble pro iOS nebo Android přejděte na Výpad záložka uprostřed nabídky ve spodní části.

  2. Přejetím doleva předáte jakýkoli profil.

  3. Nyní okamžitě začněte třást zařízením tam a zpět. Je velmi důležité to udělat okamžitě. Pokud po přejetí prstem doleva na zařízení dostatečně brzy netřesete, Bumble vás donutí přejít dál tím, že vám automaticky zobrazí další profil.

  4. Pokud snímač pohybu vašeho zařízení funguje správně, měl by na obrazovce Bumble spustit obrazovku Backtrack. Klepněte a podržte žluté tlačítko Přejetím přejdete zpět pak přejetím prstem doprava přes obrazovku potvrďte, že chcete přejetím na Backtrack.

  5. Profil, který jste právě přejeli doleva, aby se předal, se znovu zobrazí, takže máte možnost přejetím prstu doprava, aby se vám to líbilo (nebo doleva, abyste znovu prošli).

    Jak ustoupit na Bumble.

Každé tři hodiny získáte pouze tři backtracky

Ujistěte se, že používáte Backtracky moudře, protože jich nezískáte neomezený počet. Během tříhodinového období můžete provést pouze tři Backtracky. Pokaždé, když zatřesete zařízením, abyste vytáhli Backtracker, zobrazí se vám, kolik Backtracků vám zbývá. Pokud zatřepete, abyste vytáhli tuto obrazovku nahoru, a rozhodnete se, že si chcete uložit doprovodné záznamy, jednoduše klepněte na X ve spodní části obrazovky ukončíte a budete pokračovat v prohlížení dalších profilů.

Můžete zpětně sledovat lajky?

Omlouváme se, Bumble vám neumožňuje Backtrack u profilů, které jste přejeli prstem přímo, aby se vám líbily. Pokud jste omylem rychle přejeli z profilu rychle na, nemůžete to vzít zpět a znovu se podívat na jejich profil a přejetím prstem znovu.