Skip to content

Jak zrušit Bumble Boost na iOS a Android

5 de Červenec de 2021
how to cancel bumble boost on ios and android 02ecf08f854141f5b55e3908240e7170

Placená prémiová služba Bumble, Bumble Boost, nabízí funkce, jako je prodloužení času zápasu, schopnost odvetu s vypršenými připojeními a plně viditelná Beeline. Placené předplatné však není pro každého a možná zjistíte, že chcete předplatné zrušit. Tady je postup, jak zrušit Bumble Boost na iOS a Android, a pokud budete mít štěstí, možná budete moci získat náhradu.

Jak se odhlásit z Bumble Boost na iPhone

Pokud používáte aplikaci Bumble na zařízení iOS, jako je iPhone, iPod Touch nebo iPad, vypnete předplatné Bumble Boost v aplikaci Nastavení, nikoli v aplikaci Bumble. Informace v tomto článku platí pro zařízení iOS se systémem iOS 13 až iOS 10 a zařízení Android se systémem Android 5.0 a vyšším. Zde je postup, jak zrušit platby Bumble na zařízení iOS.

 1. Otevři Nastavení.

 2. Klepněte na iTunes a App Store.

 3. Klepněte na Apple ID v horní části obrazovky.

 4. Klepněte na Zobrazit Apple ID v rozbalovací nabídce.

 5. Klepněte na Předplatné.

 6. Klepněte na Bumble.

  Obrazovka předplatného účtu iPhone

  Pokud se Bumble ve vašem seznamu předplatných neobjeví, můžete být přihlášeni pomocí nesprávného účtu iTunes nebo Apple.

 7. Klepněte na Zrušit předplatné.

 8. Klepněte na Potvrdit.

  Zrušte obrazovky předplatného na iPhone

Jak zrušit předplatné Bumble v systému Android

Zrušení předplatného Bumble Boost v systému Android je výrazně rychlejší než v systému iOS. Chcete-li zrušit předplatné Bumble Boost na smartphonu nebo tabletu Android, otevřete obchod s aplikacemi Google Play a klepněte na ikona profilu > Platby a předplatné > Předplatné a vyberte zrušení vedle Bumble.

Ikona profilu, platby a předplatné a předplatné na Google Play

Co se stane, když zruším předplatné Bumble?

Když zrušíte předplatné Bumble Boost, můžete jej používat jako obvykle až do dalšího data obnovení. Pokud vám například bude účtován poplatek 15. dne v měsíci a zrušíte Bumble Boost 5., stále máte na svém účtu 10 dní plné funkce Bumble Boost. Možná vám na předplatné zbude měsíc nebo dva. Délka zbývajícího času se zobrazí ve vašem příslušném nastavení obchodu. Zrušení Bumble Boost nezruší váš účet Bumble ani neodstraní související data. Vrátí váš účet na bezplatnou základní verzi.

Mohu získat náhradu poté, co zruším Bumble Boost?

Pokud jste se náhodou zaregistrovali do Bumble Boost nebo zjistíte, že vám byl účtován poplatek za 7denní nebo 14denní bezplatnou zkušební verzi, je přirozené chtít plnou náhradu. Oficiálně společnost Bumble nenabízí vrácení peněz za předplatná Bumble Boost, ale je známo, že uživatelé získají vrácení peněz kontaktováním úředníka Podpora účtu Bumble na Twitteru. Je možné, že budete moci požádat o vrácení peněz od společnosti Apple prostřednictvím iTunes a App Store nebo Google prostřednictvím obchodu Google Play. To je obvykle to, co Bumble Support doporučuje kvůli způsobu účtování předplatného na zařízeních Android a iOS.