Skip to content

Jak zveřejnit video podobné GIF na Instagram pomocí Boomerangu

12 de Červenec de 2021
group of people using smart phone at music concert 763276353 a33d46d1b7c74a7c9d469879a87f9a27

GIFy jsou zdánlivě všude online, uživatelé zveřejňují GIFy na stránkách sociálních médií, jako je Facebook, Twitter, Tumblr a Reddit. Instagram však nepodporuje formát GIF. I když existují řešení v podobě aplikací, které převádějí soubory GIF na video soubory, jako jsou Giphy a GifLab, jedním z nejlepších způsobů sdílení videí podobných GIF na Instagramu je Boomerang z Instagramu. Boomerang z Instagramu je k dispozici pro zařízení iOS v App Store a zařízení Android v Obchodě Google Play.

Co je Boomerang z Instagramu?

Boomerang z Instagramu, obvykle označovaný jako Boomerang, je video aplikace z Instagramu, která pořizuje záběry fotografií a spojuje je dohromady v mini videu, které hraje vpřed a vzad. Sdílejte tato krátká akční videa na Instagramu, Facebooku nebo jinde online. Videa Boomerang musí být pořizována v aplikaci Boomerang. K použití nástroje však nepotřebujete účet Instagram. Nezaměňujte Boomerang z Instagramu s nástroji Boomerang pro produktivitu pro Gmail, Outlook a mobilní zařízení.

Jak používat Boomerang

Boomerang je jednoduchý, přímý a snadno použitelný. Nejlepší ze všeho je, že je zdarma. Zde je postup, jak vytvořit video z Boomerangu a zveřejnit ho na Instagramu.

 1. Stažení Boomerang z Instagramu z App Store nebo Google Play Store.

  Boomerang Z aplikace Instagram

 2. Když Boomerang požádá o povolení pro přístup k vaší kameře, klepněte na OK.

 3. Když Boomerang požádá o povolení k přístupu k vašim fotkám, klepněte na OK.

  Oprávnění pro fotoaparát a fotografie v Instagramu

 4. Klepnutím na vyberte přední nebo zadní kameru kruh ikona v pravém dolním rohu obrazovky.

 5. Namiřte fotoaparát na to, co chcete pořídit, a klepněte na Záznam tlačítko (bílé tlačítko). Tato akce pořídí sérii 10 fotografií, poté snímky spojí a zrychlí sekvenci na vytvoření mini videa.

  Fotoaparát a tlačítka záznamu

 6. Zobrazí se náhled vašeho mini videa podobného GIF. Jakmile video skončí, vrátí se na začátek.

Pošlete svůj bumerang

Po vytvoření videa máte možnost jej okamžitě sdílet na Instagramu nebo Facebooku. Vybrat Více poslat SMS nebo e-mailem bumerangu nebo jej sdílet prostřednictvím jiných aplikací. Zde je návod, jak sdílet video Boomerang na Instagramu.

 1. V dokončeném náhledu videa vyberte Instagram.

 2. Vybrat Příběhy Chcete-li přidat Boomerang do svého Instagram Story, nebo vyberte Krmit přidat jako součást příspěvku na Instagramu.

  Možnosti sdílení v Boomerangu

 3. Když se otevře Instagram, přidejte další fotografie nebo videa, pokud chcete, a poté vyberte další.

 4. Pokud chcete, přidejte filtr a poté vyberte další.

 5. Napište titulek, označte lidi, přidejte místo a vyberte, zda ho chcete sdílet na Facebooku, Twitteru nebo Tumblru. Po dokončení klepněte na Podíl.

 6. Váš Boomerang je nyní sdílen ve vašem zdroji nebo příběhu Instagramu a na všech dalších webech, které jste označili.

  Tlačítko Sdílet na Instagramu

Poté, co zveřejníte svůj bumerang

Když zveřejníte svůj Boomerang, automaticky se přehrává a opakuje ve zdrojích vašich následovníků. Pod videem uvidíte malý štítek s textem „made with Boomerang“. Pokud kdokoli klepne na tento štítek, zobrazí se pole, které mu představí aplikaci s přímým odkazem ke stažení Boomerang z Instagramu. Ve vašem příspěvku Boomerang se nezobrazí malá ikona videokamery, jak to dělají pravidelně zveřejňovaná videa. Díky tomuto aspektu Boomerang se tato videa opravdu zdají jako GIF. Instagram má další samostatné aplikace pro fotografie a videa, například Layout (zdarma pro iOS a Android), které vytváří kolážové fotografie až s devíti obrázky, a Hyperlapse (pouze pro iOS), které vytváří profesionálně vypadající časosběrná videa. pomocí pokročilé stabilizační technologie.