Skip to content

Kde koupit PS5

6 de Červenec de 2021
PS5 0a3063b839544204bc7e12a7808765ff

Naši redaktoři nezávisle zkoumají, testují a doporučují ty nejlepší produkty; zde se můžete dozvědět více o našem procesu kontroly. Můžeme obdržet provize za nákupy z našich vybraných odkazů. Pokud se vám podařilo najít Playstation 5, považujte se za šťastného. Nejnovější konzole společnosti Sony téměř neexistovala prostřednictvím online prodejců a malé zásoby, které jsou k dispozici, jsou rychle získány scalpery, kteří chtějí prodat jednotky za rychlé peníze. Pro ostatní z nás, kteří touží po dnech, kdy můžeme skutečně získat tuto podivně tvarovanou, perleťově bílou konzoli, jsme shromáždili odkazy na naše oblíbené obrázky PlayStation 5. Tyto miniatury by vám teoreticky měly umožnit koupit PlayStation 5, pokud kdy bude k dispozici prostřednictvím naší kolekce maloobchodníků. Ale do té doby se neváhejte nadchnout naším shromážděním některých z nejlepších obrázků PlaySation 5. Existuje řada prodejen, které teoreticky nesou PS5, i když je téměř nemožné získat jeden prostřednictvím konvenčních prodejců pro lásku nebo peníze. Budeme i nadále aktualizovat náš seznam s dodavateli, kteří očekávají postupné doplňování zásob nemožné konzoly. Naší nejlepší radou pro potenciální získání jednoho z nich je vytvořit si záložku s oblíbenými prodejci a pravidelně kontrolovat novinky o nových zásobách.

Amazonka

Amazon zatím neoznámil žádné konkrétní plány na doplnění zásob, ale v den uvedení na trh byly silným zdrojem pro obě konzoly nové generace, takže stojí za to se pravidelně kontrolovat.

PS5 Digital Edition

PS5 s Blu-ray

Nejlepší nákup

Best Buy má stále živé stránky pro PS5, ale v současné době nemá žádný plán, kdy očekávají obnovení zásob.

PS5 Digital Edition

PS5 s Blu-ray

GameStop

GameStop má stále k dispozici stránky pro obě verze PS5, ale v současné době zatím nejsou žádné zprávy o obnovení.

PS5 Digital Edition

PS5 s Blu-ray

B&H Photo

Společnost B&H měla pravidelně zásoby během celé fáze předobjednávky a v blízké budoucnosti může mít více dostupných.

PS5 s Blu-ray

StockX

Pokud vás už unavuje čekání a nevadí vám platit prémii za novou konzolu. Prodejce z druhé ruky StockX má téměř vždy k dispozici několik jednotek od systémů pro skalpování lidí pro rychlé vydělání. Výpisy jsou do značné míry legitimní, ale mají přirážky, které se mohou pohybovat od 200 do 400 dolarů. Buďte tedy připraveni platit nosem

PS5 s Blu-ray

PS5 Digital Edition

Hry a příslušenství

Existuje spousta her a příslušenství, které jsou již k dispozici pro předobjednávky pro PlayStation 5 také u každého prodejce, včetně hodně vychvalovaného ovladače Dual Sense a hlavních titulů jako Demon’s Souls a Miles Morales.

:0