Skip to content

Kdo si prohlížel můj Instagram?

7 de Červenec de 2021
how to repost an instagram story featured 57a148cfac4d446692ce77311ddc8df2

Nebudete moci vidět, kdo si prohlížel vaše běžné fotografie nebo videa na Instagramu, ale je celkem snadné zjistit, jak zjistit, kdo si prohlížel vaše fotografie nebo videopříběhy. Tyto pokyny platí pro Instagram pro Android, iOS a iPadOS.

Jak zjistit, kdo si prohlížel vaše Instagramové příběhy

 1. Klepněte na svůj bublina profilového obrázku v horní části zdroje zobrazíte svůj příběh.

 2. Podívejte se do levého dolního rohu příběhu. Pokud si ji některý z vašich sledujících již zobrazil, uvidíte jednu nebo více bublin profilového obrázku se štítkem viditelného pod nimi.

  Pokud tento indikátor ještě nevidíte, klepněte na X v pravém horním rohu zavřete příběh a počkejte o něco déle, než ho vaši sledující uvidí. Po čekání opakujte kroky tři a čtyři.

 3. Klepněte na ikonu bubliny profilového obrázku s Viděn # štítek otevřete kartu zobrazení. V levém horním rohu uvidíte seznam všech lidí, kteří si prohlédli váš příběh, spolu s celkovým počtem zhlédnutí. Klepněte na ikonu X až budete hotovi, vpravo nahoře.

  Zavřete X v příběhu Instagramu

  Klepněte na libovolného diváka profilový obrázek nebo jméno přejít přímo na jejich profil. Můžete také klepnout na ikonu tři tečky vedle svého jména skrýt příběh tak, aby jej osoba nemohla znovu zobrazit nebo alternativně ikona pošty vedle jejich jména poslat přímou zprávu.

 4. Upravte nastavení prohlížení a sdílení příběhu klepnutím na ikonu ikona ozubeného kola v levém horním rohu příběhu. Odtud můžete konfigurovat následující možnosti:

  • Skrýt příběh před: Vyberte lidi ze seznamu sledovatelů, abyste jim tento příběh skryli.
  • Blízcí přátelé: Vytvořte seznam blízkých přátel, pokud chcete tento příběh sdílet pouze s konkrétními lidmi.
  • Povolit odpovědi na zprávy: Umožněte svým sledovatelům nebo pouze následovníkům, které sledujete, aby odpověděli na váš příběh, nebo aby odpovědi úplně vypnuli.
  • Povolit sdílení: Umožněte svým následovníkům sdílet fotografie a videa z vašeho příběhu jako zprávy.

  Přizpůsobte si nastavení příběhu kdykoli chcete, i když aktuálně nemáte žádné živé příběhy, z nastavení účtu. Otevřete svůj profil a klepněte na ikonu ikona nabídky vpravo nahoře klepněte na Nastavení, přejděte dolů na Soukromí a bezpečnost a vyberte Ovládání příběhu.

 5. Zkontrolujte svá oznámení klepnutím na ikonu ikona srdce ve spodním menu po 24hodinové době vypršení platnosti příběhu. Po vypršení platnosti byste měli obdržet automatické upozornění, které vám sdělí, kolik lidí si váš příběh zobrazilo. Klepnutím na toto oznámení otevřete kartu zobrazení příběhu a uvidíte, kdo si jej prohlížel.

  Aplikace Instagram pro iOS

  Zvyšte pravděpodobnost, že váš příběh bude zobrazen více vašimi sledujícími tím, že jej udržíte déle, než je výchozí 24hodinová doba. K tomu stačí nastavit svůj příběh jako zvýraznění. Klepnutím zobrazíte svůj příběh a potom klepněte na ikonu Zvýraznit tlačítko vpravo dole. Ačkoli po 24 hodinách zmizí z kanálů vašich následovníků, zůstane ve vašem profilu, dokud jej neodstraníte.

 6. Zvažte nastavení svého profilu Instagramu na soukromý, pokud nechcete, aby si vaše příběhy zobrazovaly lidé, kteří vás nesledují. Pokud je váš profil veřejný, může kdokoli klepnout na váš profilový obrázek a zobrazit vaše příběhy.

Kdykoli si prohlédnete příběh někoho jiného, ​​tato osoba uvidí, že jste si jej prohlédli. Neexistuje žádný způsob, jak zobrazit příběhy jiných lidí anonymně, takže pokud nechcete, aby někdo věděl, že si prohlížíte jejich příběhy, máte pouze možnost zobrazit je prostřednictvím účtu někoho jiného, ​​nebo je zobrazit vůbec.