Skip to content

Nemohu přestat hrát s herním ovladačem Amazon Luna

8 de Červenec de 2021
File 000 649fa9ca669945de848764bb01e69ddc

Klíčové jídlo

  • Byl jsem ohromen rychlostí a kvalitou sestavení herního ovladače Amazon Luna.
  • Řadič Luna za 69,99 $ je určen pro cloudovou streamovací herní službu Amazonu, která je v současné době v programu včasného přístupu pouze na pozvání.
  • Ovladač jsem uvedl do provozu méně než pět minut poté, co ho v mém domě vyslal poštovní pracovník.
Bezdrátový ovladač Amazonu pro svou novou herní službu Luna nabízí rychlost a skvělou kvalitu sestavení. Ovladač Luna za 69,99 $ není levný, ale poskytuje výkon jako skála. Bylo také neuvěřitelně snadné spárovat s herní službou a nabízí sníženou latenci ve srovnání s jinými řadiči. Řadič Luna je určen k použití s ​​cloudovou streamovací herní službou Amazonu, která je aktuálně v programu včasného přístupu pouze na pozvání. Luna pracuje na počítačích PC a Mac prostřednictvím samostatných klientů nebo Chrome, zařízení Amazon Fire TV a iPhonů a iPadů. Některé telefony Android jsou také kompatibilní.

Dodání do spojení za pět minut

V souladu s étosem společnosti Amazon, že se snaží všechno usnadnit, jsem měl ovladač v provozu méně než pět minut po dodání. Po vložení přiložených baterií šlo jen o stažení aplikace herního ovladače Luna pro můj iPad. Zařízení bylo okamžitě detekováno a já jsem hrál o sekundy později. A zatímco si můj ovladač okamžitě všiml mého připojení Wi-Fi, můžete také použít ovladač Luna přes Bluetooth. „Ovladač Luna za 69,99 $ není levný, ale poskytuje neuvěřitelný výkon.“ Řadič Luna se připojuje k Amazonu přímo prostřednictvím svého připojení Wi-Fi, což společnost tvrdí, že snižuje latenci o 17 až 30 milisekund. V praxi jsem zjistil, že ovladač je pozoruhodně citlivý, když je připojen k Wi-Fi a ovládá iPad Air. Mějte na paměti, že k hraní her ve službě Amazon nepotřebujete ovladač Luna. Můžete také použít kompatibilní ovladač Bluetooth, například DualShock 4 nebo Xbox Wireless Controller. Vážní hráči si dokonce mohli připojit bezdrátovou myš a klávesnici. Když se rozhodnete pro Bluetooth, samozřejmě se vzdáte snížené latence.

Poté, co jsem strávil nějaký čas s ovladačem Luna, zkusil jsem použít bezdrátovou myš a klávesnici a okamžitě jsem mohl poznat rozdíl. Přestože zpoždění bylo příliš malé na to, aby se dalo kvantifikovat, rozhodně to bylo patrné. Cítil se také trapně pomocí malé obrazovky iPadu s nastavením myši a klávesnice v plné velikosti. Také jsem vyzkoušel bezdrátový ovladač pro Xbox. Dávám přednost ergonomičtějšímu pocitu jako u Luny, ale opět došlo ke znatelnému zpoždění ve srovnání s používáním Luny přes Wi-Fi.

Solidní jako Xbox

Byl jsem rád, když jsem zjistil, že ovladač Luna je solidní zařízení. Připomíná klasický design ovladače Nintendo Switch a váží statných 285 gramů. Zkušený hráč PlayStation mi řekl, že se cítil v jejich rukou širší než ovladač PS4 a ve skutečnosti byl téměř příliš velký na to, aby mohl pohodlně hrát po dlouhou dobu. Ale kvalita sestavení byla stejně pevná jako u bezdrátového ovladače pro Xbox. Mám velké ruce a neměl jsem problém uchopit ovladač Luna během hraní závodní hry Mřížka. Ovládací prvky měly vynikající zpětnou vazbu a já jsem byl schopen poslat své auto točící se kolem trati na své maximální úrovni dovedností.

Ovladač Amazon Luna spárovaný s iPadem Air

Kolem tlačítka Luna jsou seskupena tlačítka nabídky, která se rozsvítí, když používáte gamepad. Malý mikrofon nad tlačítkem Luna umožňuje používat Amazon Alexa s ovladačem. Na spodní straně je konektor pro sluchátka. Na boční straně je port USB-C pro kabelové připojení a nabíjení dobíjecích baterií. Poté, co jsem strávil čas s řadičem Amazon Luna, považuji to za nutnost pro každého, kdo si předplatí herní službu Amazon. Jedná se o dobře vyrobený řadič, který nabízí snadné nastavení a sníženou latenci prostřednictvím připojení Wi-Fi.