Skip to content

Proč jsou hráči nadšení z restartu Indiana Jonese

10 de Září de 2021
GettyImages 607390548 ed1c2b00a2d4423d87c4c73d93f3ce2e

Klíčové informace

  • Bethesda Softworks je velkým začátkem roku 2021 s oblíbeným dobrodruhem všech.
  • Hráči věří, že Bethesda je tím pravým domovem Indiana Jones.
  • Nová hra má hodně co žít.
Indiana Jones’ návrat k hraní není jen pro nostalgické fanoušky; s vývojáři, kteří vědí, co dělají, by nová hra mohla do franšízy přinést spoustu nových fanoušků. Společnost Bethesda Softworks minulý týden oznámila, že se připravuje nový originální příběh s fiktivním archeologem a známým průzkumníkem Indiana Jonesem. Je to novinka, která byla pro mnohé překvapením a nechává fanoušky doufat ve studio, které je přivedlo Wolfenstein a Vypadnout bude pro Indyho dokonalým domovem.

Zatímco podrobnosti o hře jsou vzácné, dlouholetí hráči očekávají, že bude mít stejný druh vysoce kvalitního a rozsáhlého otevřeného světa, jakým je Bethesda známá. Kromě této doby budete hrát s bičem a fedorou. „Když jsem viděl oznámení, na tváři se mi vytvořil malý úsměv,“ řekl Jeff Brady, zakladatel herního zpravodajského serveru Set Ready Game, v e -mailu Lifewire. „Byl to jeden z těch okamžiků, kdy jste doopravdy nevěděli, že něco chcete, dokud to vlastně neuslyšíte. Bethesda vytvořila některé z mých nejoblíbenějších her v otevřeném světě všech dob a slyšet, že budou dělat sérii her založených na na filmech, se kterými jsem vyrůstal, bylo velmi příjemným překvapením. “

Indiana Jones, Bethesda Style

Některé z franšíz Bethesdy v průběhu let zahrnovaly The Elder Scrolls, Fallout, DOOM, Quake, Wolfenstein a Dishonored. A brzy budete moci přidávat Indiana Jones do seznamu. „Bethesda na franšízu nevyhnutelně umístí své vlastní kreativní razítko.“ „Bude zajímavé sledovat, jak definují hru od jiných akčních a dobrodružných titulů, jako je Nezmapováno„Protože sdílejí velmi podobná témata,“ řekl Brady. „Myslím, že každý by měl být nadšený … Bethesda v podstatě definovala žánr RPG s otevřeným světem Vypadnout série a samozřejmě The Elder Scrolls V: Skyrim„Neustále označované jako největší RPG všech dob.“ Brady si nebyl jistý, zda se Bethesda bude držet svého RPG vzorce nebo se ponoří do lineárnějšího příběhu vyprávějícího dobrodružství, ale byl nadšený, že to vidí v každém případě. „Indiana Jones, jako Hvězdné války„je jednou z franšíz, které jsou hluboko ukryty v srdcích mnoha lidí, což je činí nadčasovými,“ řekl Brady. Hru bude vyvíjet MachineGames, sesterské studio Bethesda, a po úspěchu Wolfenstein, střílečka z pohledu první osoby, odehrávající se ve druhé světové válce, by mohla být dokonalým domovem pro nový příběh Indiana Jonese. Nová hra bude vyprávět zcela originální samostatný příběh odehrávající se na vrcholu kariéry známého dobrodruha, uvádí Lucas Film Games.

Po úspěchu Nezmapováno série vyvinutá společností Naughty Dog a produkovaná společností Sony pro PlayStation, Indiana Jones možná už má hladovou základnu fanoušků pro dobrodružné hry.

Nezmapováno sleduje lovce pokladů Nathana Drakea prostřednictvím čtyř her, z nichž jedna byla vyhlášena jednou z 10 nejlepších her dekády. „Bude zajímavé sledovat, jak definují hru od jiných akčních a dobrodružných titulů, jako je Nezmapováno, protože sdílejí velmi podobná témata, “přiznal Brady.

Nezmapováno, zcela naopak Indiana Jones, začala jako videohra a po úspěšném spuštění zamíří do kin. Indiana Jones, na druhou stranu, byl poprvé viděn ve filmu Dobyvatelé ztracené archy v roce 1982, než debutoval ve videohře. Jones se po dlouhé odmlce zamíří zpět do kin Indiana Jones 5Očekává se, že bude vydán v roce 2022.

Očekávání pro Indy vysoká

Profesor Robert Bird z University of Connecticut je celoživotním hráčem a od Bethesdy vždy očekává silný příběh a dobrou grafiku. „Bethesda Games je známá svými kvalitními produkty a podobnými hrami Vypadnout ukázat, co dokážou vyrobit. Bethesda je také bohužel známá tím, že ve dnech a týdnech poté vydává hry, které vyžadují opravu, “uvedl v e -mailu Lifewire. Navzdory určitým obavám z chyb a dalších problémů při prvním vydání hry si Bird myslí Indiana Jones našel skvělý nový domov. „Série Indiana Jones nabízí živý a vzrušující svět se spoustou příležitostí pro nové příběhy,“ vysvětlil. „V takovém prostředí se Bethesdě daří.“ Bylo teoretizováno, že se hra bude odehrávat ve třicátých letech minulého století, kvůli stopám v přívěsu. A fanoušci pracovali přesčas na rozluštění dalších možných podrobností o hře. Nezávislý novinář Jordan Oloman na twitteru napsal, že to vypadá jako Indiana Jones projekt se „odehrává ve Vatikánu v říjnu 1937, alespoň pro jeho část“.

Indiana Jones vstoupil do světa videoher v roce 1982 hrou Atari Dobyvatelé ztracené archy, dlouho před konzolami Xbox nebo PlayStations. Hráči však nemohli hrát jako Indiana Jones na počítači, dokud Indiana Jones a pomsta starověku vyšlo v roce 1987. Celkem od roku 1982 vyšlo přes 20 her Indiana Jones, naposledy LEGO Indiana Jones 2: Dobrodružství pokračuje, v roce 2009. Považována za klasiku všech dob mezi adventurami typu point-and-click z 90. let, Indiana Jones a osud Atlantidy je na vrcholu většiny seznamů nejlepší hry Indiana Jones všech dob. Adventure Gamers jej označili za 11. nejlepší adventuru všech dob. Kam se nová hra vejde s touto historickou klasikou, se teprve uvidí. „To, co Bethesda vyrábí, nemusí nutně splňovat požadavky franšízového puristy,“ dodal Bird. „Bethesda na franšízu nevyhnutelně umístí své vlastní kreativní razítko. Můžeme si však být přiměřeně jisti, že cokoli, co Bethesda vyrobí, bude vysoce kvalitní hra pro masový trh.“