Skip to content

Proč se nemohu dočkat, až si pořídím Xbox Series X

16 de Srpen de 2021
ScreenShot2020 10 14at12.33.13PM 90d877c6ec2c40a8bee9fa1cb7244c82

Klíčové informace

  • Xbox Series X lze zakoupit přímo nebo jako součást Xbox All-Access.
  • Zpětná kompatibilita už vypadá skvěle.
  • Klíčem k úspěchu je Xbox Game Pass.
Herní konzole, která stojí 499 dolarů, vypadá jako ošklivý reproduktor a na obzoru nemá mnoho exkluzivních her? Vypadni odsud, že? Špatně. Zdá se, že Xbox Series X pravděpodobně změní to, co si všichni myslíme, že víme o herních konzolách, a to je teprve začátek.

Co Xbox Series X vlastně nabízí?

Jako dlouholetý fanoušek Xboxu jsem sledoval oznámení a prohlížel si odrážky a byly … v pořádku. V pohodě. Svým způsobem to vypadalo, že se Microsoft stal obětí vlastního úspěchu. Miluji svůj Xbox One X a používám ho většinu dní, takže byla potřeba další konzole, která by mě pokoušela odlákat? Spouštěcí hry pro mě byly zásadní a nejsou skvělé. Mezi tyto hry patří Assassin’s Creed Valhalla, Destiny 2: Beyond Light, Špína 5, Sokolník, Gears Tactics, Marvel’s Avengers, NBA 2K21, Tetris Effect: Connected, Watch Dogs: Legion, a Yakuza: Jako drak. Téměř všechny tyto hry jsou k dispozici v nějaké formě jinde. Spouštěcí hry s okny pokračují v podobném duchu s podobnými Call of Duty: Black Ops Cold War (Mohlo by to jméno trvat déle?) a Cyberpunk 2077 vede také v titulech dostupných na současné generaci konzolí. Co tedy dává? „Zlepší se to jen tehdy, když se to bude líbit Halo Infinite a dorazí další. “

Je to upgrade, ne úplně nová konzole

Určitě můžete i nadále používat běžný Xbox One a být šťastní, ale to je proto, že podstatou Xbox Series X není to, že je to úplně nový svět her – je to evoluce toho, co už máme.

Obrázek záhlaví zpětné kompatibility pro Xbox Series X

Pamatujete si všechny ty časy, kdy jste si koupili nový počítač nebo upgradovali stávající součásti? Přiléhali jste ke své oblíbené „staré“ hře, že jo, abyste viděli, jak skvěle to vypadá a jak to vypadá. Rád se dívám, jak je to lepší Svět války je při každém novém upgradu počítače, který provedu. Xbox Series X je takový právě teď. Revolucionizuje to, co jste již získali, s příslibem některých exkluzivních a jedinečných titulů dále v řadě, protože vývojáři stále objevují, čeho může systém dosáhnout. Podívejme se na nedávné zprávy od těch lidí, kteří měli s novou konzolí praktické zkušenosti. Nejpozoruhodnější je, že zkušený novinář na volné noze Geoff Keighley tweetoval své dojmy z Xbox Series X. Omezeno pouze na zpětně kompatibilní tituly a když viděl, jak rychlá je funkce Rychlé obnovení, byl ohromen. Nedávné hry v poslední době na Xboxu One rozhodně bojovaly. Hry jako Forza Horizon 4 a Řízení trpěli dlouhými dobami načítání, které se brzy ukázaly jako frustrující, a nejsou zdaleka jediní. Xbox Series X to všechno změní.

„Doby načítání se VELMI zlepšily napříč. Testoval jsem Fortnite, Warzone, Ori, Batman: Arkham Knight, mají rádi i starší tituly Modern Warfare 2 a Gears of War “ Děláte to. Takovéto snadné použití zní velmi užitečně, než se vůbec zamyslíte nad tím, jaké by mohly být exkluzivní hry pro Xbox Series X.

Proč 499 $ není tak špatná cena (tak nějak)

Neříkám, že Xbox Series X není těžký prodej. Byl to těžký rok pro téměř všechny z nás a 499 dolarů je hodně peněz. Právě tam má Microsoft správný nápad. Prostřednictvím služby Xbox All Access se můžete efektivně přihlásit k odběru konzoly Xbox Series X, což je něco jako přihlášení se k nové telefonní smlouvě.

Pohled na horní a dolní část konzoly Xbox Series X, když stojíte svisle

Za 34,99 $ během následujících 24 měsíců získáte konzoli Xbox Series X a navíc 24 měsíců Xbox Game Pass Ultimate. Toto je zabijácká aplikace společnosti Microsoft, která vám umožní užít si katalog stovek her zcela zdarma, něco jako Netflix. Nové hry jsou pravidelně přidávány, včetně nejnovějších her publikovaných společností Microsoft. Obvykle je to 14,99 $ měsíčně, takže 20 $ měsíčně za nejnovější herní konzoli? Jak by někdo mohl odolat něčemu, co v podstatě funguje jako shovívavá káva týdně? Když se nemusíte starat ani o rozpočet na nákup nových her a můžete se rozhodnout platit měsíčně, Xbox Series X se cítí jako skvělý obchod, i když zatím nemá mnoho exkluzivních her. Ještě lépe? Zlepší se to jen tehdy, když se to líbí Halo Infinite a dorazí další. Proto dostávám Xbox Series X co nejdříve. Co o tobě?