Skip to content

Recenze karty Polaroid 64GB SDXC

21 de Listopad de 2022
hero SQ Polaroid 64GB SDXC Card 5 543e2ad267114251b6782012de6e60ab

Polaroid 64GB SDXC karta

Co máme rádi

 • Relativně vysoké rychlosti zápisu
 • Možnost 4K videa

Co se nám nelíbí

 • Nekonzistentní výkon zápisu
 • Drahý
 • Stále mírně podprůměrná rychlost čtení

Karta Polaroid 64GB SDXC nabízí lepší než průměrný výkon pro SD kartu třídy UHS-I, ale její cena je pro většinu nakupujících nesouhlasná.

3.6

Polaroid 64GB SDXC karta

Polaroid 64GB SDXC karta

v tomto článku

Zakoupili jsme kartu Polaroid 64GB SDXC, aby ji náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Vysokorychlostní SD karta Polaroid 64GB má hodnocení U3 a je připravena pro záznam ve 4K. Stejně jako mnoho výrobců nejlepších SD karet i oni troufale tvrdí o maximálních rychlostech, které jsme v našem testování nedokázali plně prokázat, ale to neznamená, že si ve srovnání s konkurencí nevedly dobře. Podívejme se, jak se tato karta hromadí, a uvidíme, jak si zaslouží vaši pozornost.

Polaroid 64GB SDXC karta

Provedení: Boilerplate

Karta Polaroid 64GB SDXC má černé plastové tělo a žlutý spínač zámku karty. Na přední straně uvidíte nápis „Extreme Performance“, který ujišťuje všechny kolemjdoucí, že výkon není něco, co berete na lehkou váhu. Viditelná je také kapacita (64GB), velikost a výkonnostní třídy SD (SDXC, U3, Class 10) a samozřejmě nestoudné proklamace Polaroidu o rychlosti karty (95 MB/s čtení, 90 MB/s zápis).

Proces nastavení: Bez pocení

Stejně jako většina SD karet nevyžaduje Polaroid 64GB SDXC karta žádné skutečné nastavení. Jednoduše vyjměte kartu z obalu a začněte ji ihned používat.

Výkon: Poměrně rychlý

Karta Polaroid 64GB SDXC je karta SDXC s hodnocením U3, což znamená, že je zaručena minimální rychlost sekvenčního zápisu 30 MB/s. Polaroid dále tvrdí, že karta je schopna dosahovat rychlosti zápisu až 90 MB/s a rychlosti čtení 95 MB/s. „Až“ je nejdůležitější částí těchto prohlášení. Polaroid mohl velmi dobře zajistit, aby tato karta zapisovala rychlostí 90 MB/s na zlomek sekundy s velmi malým souborem. Na čem nám však záleží, jsou nejvyšší rychlosti, kterých může karta trvale dosahovat s realistickými velikostmi souborů.

Nejdražší (na GB) z testovaných karet UHS-I. Při našich testech jsme se zaměřili na sekvenční rychlosti zápisu a čtení pomocí dvou benchmarkovacích aplikací: CrystalDiskMark a Blackmagic Disk Speed ​​Test. S CrystalDiskMark jsme testovali sekvenční rychlosti pomocí 1 GiB souboru pomocí 9 testů. Pro Blackmagic jsme použili 5 GB souborového stresu. V CrystalDiskMark dosáhla karta Polaroid 64GB SDXC rychlosti zápisu 51,5 MB/s a rychlosti čtení 87,61 MB/s. V testu Blackmagic Disk Speed ​​Test jsme zaznamenali rychlost zápisu 74,4 MB/s a rychlost čtení 91,2 MB/s. Ani jednomu z těchto testů se nepodařilo dosáhnout rychlosti zápisu, která by se blížila tvrzení Polaroidu 90 MB/s, ale na kartu UHS-I je to stále poměrně rychlý výsledek. To bude dostatečně rychlé na to, aby zvládlo záznam ve 4K na téměř jakékoli nedávné kameře, která podporuje nahrávání 4K, jako je Panasonic GH5 nebo jakákoliv řada Sony a7.

Polaroid 64GB SDXC karta

Cena: Vyplaceno

Polaroid 64GB SDXC karta stojí za MSRP 46 $, ale za poslední rok byla na Amazonu uvedena mezi 28 až 52 $. V době psaní tohoto článku byl k dispozici za 32,77 $ nebo 0,51 $/GB. Díky tomu je nejdražší (na GB) z testovaných karet UHS-I. Ani za 28 dolarů by to nebylo nic moc. Jediný skutečný případ, kdy by si někdo vybral tuto kartu, by byl, kdyby potřeboval dodatečnou rychlost, kterou tato karta nabízí oproti některé konkurenci.

Polaroid 64GB vysokorychlostní SD karta vs. Samsung EVO / EVO Select

Největší hrozba pro Polaroid 64 GB SDXC přichází v maličkém, nic netušícím microSD balíčku karet Samsung EVO / EVO Select. Tyto karty se vyznačovaly pozoruhodně konzistentním výkonem (~65 MB/s zápisu) ve všech testech a testovacích platformách a lze je pořídit za přibližně 12 USD. Obě tyto karty jsou dodávány s adaptérem SD karet běžné velikosti, který funguje stejně dobře uvnitř jejich krytu jako nativní.


Konečný verdikt

Rychlá možnost UHS-I s cenovými rezervacemi.
Polaroid 64GB SDXC karta je rozhodně velmi rychlá UHS-I SD karta, ale současná cena z ní dělá obtížné doporučení. Pro většinu kupujících by bylo lepší prozkoumat microSD kartu Samsung EVO (pokud potřebují rychlost) nebo jednu 633x SDXC kartu Lexar (pokud mohou žít s trochu nižší rychlostí). Jediný skutečný scénář, který přichází ve prospěch Polaroidu, je, když je nutná rychlost, cena není velkým problémem a kupující se obává microSD kvůli malému, snadno ztratitelnému tvarovému faktoru.

brejle

 • jméno výrobku

  64GB SDXC karta

 • Značka produktu

  Polaroid

 • Cena

  46,00 $

 • Datum vydání

  června 2016

 • Barva

  Černá

 • Typ karty

  SDXC

 • Úložný prostor

  64 GB

 • Rychlostní třída

  10