Skip to content

Recenze POWERADD Pilot Pro2

13 de Červenec de 2023
poweradd pilot pro HERO SQ 718573c9c308452cb805af70e3e4908b

POWERADD Pilot Pro2

Co máme rádi

 • Dodává se s řadou konektorů pro notebook
 • Dva USB porty
 • Přehledný LCD displej
 • Velká kapacita 23 000 mAh

Co se nám nelíbí

 • Krytí notebooku má nějaké díry
 • Žádný skutečný vypínač
 • Bez kabelu USB-C (pouze micro USB)

Pilot Pro2 je fantastickou náhradou nabíječky vašeho notebooku, která poskytuje průchozí nabíjení a zároveň dokáže napájet vaše zařízení USB.

4.2

POWERADD Pilot Pro2

POWERADD Pilot Pro2

v tomto článku

Zakoupili jsme POWERADD Pilot Pro2, aby jej náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

POWERADD Pilot Pro2 se trochu liší od většiny power bank, protože je navržena tak, aby přímo nahradila nabíječky pro váš notebook i telefon. Obsahuje dva porty USB, válcový konektor a je dodáván se sortimentem napájecích adaptérů pro notebooky, které poskytují docela slušné pokrytí. Vzhledem k tomu, že na cestách není nikdy dost energie, nedávno jsem strčil napájecí adaptér svého notebooku do šuplíku, zasunul POWERADD Pilot Pro2 do brašny a vytáhl ho do světa. Během minulého týdne jsem otestoval, jak dobře tato malá powerbanka funguje jako nabíječka notebooku, jak obstojí při nabíjení telefonů a dalších zařízení a zda se vyplatí přidat do arzenálu.

POWERADD Pilot Pro2

Design: Elegantní a kompaktní s pochybným výběrem barev

POWERADD Pilot Pro2 není nejlépe vypadající powerbanka, jakou jsem kdy používal, ale rozhodně má svůj styl. Největším problémem je, že horní část je dvoubarevná klavírní černá a matná stříbrná a spodní strana jednotky je vyrobena z bílého plastu. Tříbarevný přístup při pohledu z boku nevypadá tak skvěle a bílý plast tomu celkově dodává trochu laciný vzhled. Co se týče velikosti, je to asi jako obchodní paperback, trochu tenčí a výrazně těžší. Je dostatečně malá, aby se vešla do aktovky, tašky nebo kabelky, ale nejedná se o powerbanku, kterou byste chtěli nosit v kapse. Celková estetika je trochu zastaralá, když sedím vedle mého Pixel 3 a HP Spectre x360, ale je dostatečně malá, aby nepřekážela ani nepřitahovala příliš pozornosti.

Počáteční nastavení: Dobré po prvním nabití

Počáteční nastavení je bezbolestné. Vyjměte Pilot Pro2 z krabice, připojte jej k napájení a můžete jít. Je dobré jej před použitím plně nabít, což mi zabralo pouhé tři hodiny, ale technicky jej můžete používat i během nabíjení, pokud vaše zařízení nespotřebovává příliš mnoho energie. Pokud jej chcete používat k napájení notebooku, je nastavení o něco složitější. Nejprve musíte zapojit přiložený válcový konektor do příslušné zdířky, poté najít koncovku adaptéru, která je navržena pro váš notebook, a zapojit jej. Poté klepnutím na tlačítko napájení vyberte správné výstupní napětí a zapojte notebook. Jediný způsob, jak by tento proces mohl být snazší, by byl, kdyby Pilot Pro2 byl schopen automaticky zvolit správný napěťový výstup. U telefonů a dalších zařízení USB je tento proces ve skutečnosti automatický.

Nejdůležitější je, že můžete Pilot Pro2 používat jako nabíječku, zatímco se nabíjí jeho vlastní interní baterie.

Displej: Ostrý malý LCD displej je velmi jasný

Displej na Pilot Pro2 je malý, ale svou práci zvládne. Zobrazuje vizuální znázornění zbývajícího nabití baterie, procenta zbývajícího nabití a zobrazuje výstupní napětí, pokud klepnete na tlačítko napájení. Zůstane zapnutý po celou dobu, pokud je powerbanka zapojena, a automaticky se vypne asi po třech sekundách, pokud se vybíjí baterie.

Zásuvky a porty: Dva USB a jeden konektor

Pokud jde o zásuvky a porty, Pilot Pro2 přijde trochu krátký. Je vybaven dvěma porty USB plné velikosti, jedním vstupem pro válcový konektor a jedním výstupem pro válcový konektor. Oba USB porty jsou schopny vydat 1 nebo 2,5 A v závislosti na potřebách vašich zařízení a barelový konektor může mít výstup 5, 9, 12, 16, 19 a 20 V. Vzhledem k tomu, že válcový konektor je navržen tak, aby poskytoval energii vašemu notebooku namísto vašeho skutečného napájecího adaptéru notebooku, Pilot Pro2 je také dodáván s pěkným sortimentem adaptérů. Deset tipů je zahrnuto po vybalení, pro poměrně slušné pokrytí notebooků Sony, Toshiba, Lenovo, Acer, Asus, HP, Samsung a Dell. I když je pokrytí docela dobré, budete chtít zkontrolovat, zda balení skutečně obsahuje tip, který bude fungovat s vaším notebookem. Existují dva tipy navržené pro HP, ale ani jeden nefungoval s mým HP Spectre x360. Vzhledem k tomu, že je to můj každodenní ovladač, kdykoli jsem mimo kancelář, musel jsem chytit kompatibilní tip, abych si Pilot Pro2 skutečně vyzkoušel.

POWERADD Pilot Pro2

Baterie: Velká kapacita 23 000 mAh pro dostatek přenosného výkonu

Pilot Pro2 je dodáván s 23 000 mAh baterií, což není na powerbanku této velikosti a ceny špatné. Není to dost šťávy na to, abyste udrželi energeticky náročný notebook, jako je HP Spectre x360, celý den mimo kancelář, ale postačí, pokud máte pravidelný přístup k napájení v autě, v kavárně nebo kdekoli jinde, kde můžete. na chvíli zapojte. Když jsem byl připojen k mému zcela mrtvému ​​HP Spectre x360 15 a zůstal sám, s vypnutým notebookem, zjistil jsem, že Pilot Pro2 nebyl tak docela schopen to doplnit. Při použití výhradně s mým Pixelem 3 jsem byl schopen získat plných pět nabití s ​​trochou šťávy, která zbyla. POWERADD říká, že Pilot Pro2 trvá 12 hodin, než se plně nabije jeho 23 000 mAh baterie, ale zjistil jsem, že je to neuvěřitelně vysoké. Když jsem do něj nic nezapojil, zjistil jsem, že se Pilot Pro2 nabíjí naplno, z úplného vybití, za méně než čtyři hodiny. Nejdůležitější je, že můžete Pilot Pro2 používat jako nabíječku, zatímco se nabíjí jeho vlastní interní baterie. To znamená, že jsem mohl bezpečně nechat napájecí adaptér svého HP Spectre x360 doma a používat Pilot Pro2. Vlastní interní baterii nabíjí pomaleji, když ji požádáte, aby současně napájela jiná zařízení, ale šetří váhu a místo při balení jak powerbanky, tak napájecího adaptéru notebooku.

Rychlost nabíjení: Automaticky nastaví 1A nebo 2,5A pro mobilní telefony

Pilot Pro2 má dva USB porty. Píše se, že jeden poskytuje 1A a druhý poskytuje 2,5A, ale nezaznamenal jsem žádný rozdíl v rychlosti nabíjení při zapojení do jednoho oproti druhému. Oba porty poskytovaly mému Pixelu 3 proud 1,46 A. Zatímco nabíječky USB, které vydávají 2,5 A, jsou někdy označovány jako rychlé nebo rychlé, druh nabíjení, který můžete očekávat od zařízení, jako je Pilot Pro2, je úplně jiný než rychlé nabíjení, které získáte. z telefonů jako iPhone X nebo Pixel 4 a tovární nabíječky. Rychlost nabíjení je stejně rychlá jako u jakékoli jiné 2,5A USB nabíječky.

I když je pokrytí docela dobré, budete chtít zkontrolovat, zda balení skutečně obsahuje tip, který bude fungovat s vaším notebookem.

Cena: Drahé za výkon, který získáte

S MSRP 90 $ a kapacitou baterie 23 000 mAh je POWERADD Pilot Pro2 na drahé straně stupnice. Můžete najít powerbanky s větší kapacitou za méně peněz a můžete najít zařízení s podobnou cenou, která nabízí více USB portů za podobné peníze. Pilot Pro2 klopýtá ve srovnání s obecnými napájecími bloky, ale září ve srovnání s napájecími bloky, které jsou navrženy tak, aby fungovaly jako zdroje napájení notebooků. Namísto elektrické zásuvky pro připojení vlastního adaptéru může tato jednotka ve skutečnosti nahradit váš současný adaptér na cesty nebo zcela vyměnit váš adaptér, pokud se starý ztratí nebo rozbije. Vzhledem k tomu, že skutečně získáváte dvě zařízení v jednom, cena Pilot Pro2 není tak špatná.

Pilot Pro2 vs. Omni Mobile

Pilot Pro2 se docela dobře srovnává s Omni Mobile, který je funkcí a cenou jedním z jeho nejbližších konkurentů. Omni Mobile se prodává za o něco více, obvykle za cenu 130 $ (viz na Amazonu) a 25 600 mAh baterie je jen o něco větší než u Pilot Pro 2. Na rozdíl od Pilot Pro2 má Omni Mobile port USB-C, který je schopen výkonu 60 W, ale pokud chcete využívat funkce rychlého nabíjení, musíte si dokoupit další součást rychlé nabíječky. Má také dva běžné USB porty a obsahuje vestavěnou bezdrátovou nabíječku, kterou Pilot Pro2 postrádá. Pokud je váš notebook zakrytý jedním z adaptérových hrotů dodávaných s Pilot Pro2, pak Pilot Pro2 představuje výrazně lepší hodnotu než Omni Mobile. Tato hodnota se trochu snižuje, pokud musíte hledat svůj vlastní tip adaptéru, a Omni Mobile je také dobrou volbou, pokud hledáte přenosnou bezdrátovou nabíječku a nevadí vám připlatit si za tuto funkci. .


Konečný verdikt

Nahrazuje váš notebook a nabíječku telefonu.Pilot Pro2 je fantastická kombinace nabíječky notebooku, nabíječky telefonu a power banky. Jeho cena je příliš vysoká na běžnou power banku, ale skutečnost, že dokázala zcela nahradit můj notebook i nabíječku mobilního telefonu v mé silniční sadě, z něj činí snadné doporučení. Pokud opravdu potřebujete bezdrátové nabíjení, zvažte možnost vyzkoušet Omni20 nebo Omni Mobile, ale Pilot Pro2 přináší ve srovnání se zařízeními, která nahrazuje, obrovskou úsporu hmotnosti a velikosti.

brejle

 • jméno výrobku

  Pilot Pro2

 • Značka produktu

  POWERADD

 • Cena

  90,00 $

 • rozměry produktu

  7,3 x 4,9 x 0,8 palce

 • Barva

  stříbrný

 • Kapacita

  23 000 mAh

 • Výstup

  685 VA / 390 wattů

 • Záruka

  Dva roky