Skip to content

Recenze Petcube Play 2

3 de Duben de 2023
PetCube PetCameras Play2 HeroSquare 1fac0e7ac5604adbbc5e1443c8904884

Petcube Play 2

Co máme rádi

 • S podporou Alexa
 • Záznamy v rozlišení 1080p
 • Volitelné předplatné pro větší úložiště videa
 • Skvělá kvalita zvuku
 • Laserová hračka pro kočky

Co se nám nelíbí

 • Laser nemusí fungovat ve velmi světlých místnostech

Petcube Play 2 má vše, co si majitel koček může přát; od laseru, který povzbudí vaši kočku ke cvičení, když jste pryč, po obousměrný zvuk pro kontrolu hlídačů zvířat, kvalitu záznamu 1080p a automatické noční vidění, když se setmí.

4.7

Hra PetCube 2

Petcube Play 2

v tomto článku

Zakoupili jsme Petcube Play 2, aby jej náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Pro majitele domácích mazlíčků je velkým problémem, jak co nejlépe využít čas pryč od našich mazlíčků. I odchod do práce má své vlastní požadavky, jako je kontrola jídla, vody a pohody vašeho mazlíčka. Hra Play 2 je stvořena pro ty majitele domácích mazlíčků, kteří se celý den nemohou dívat jinam. Vylepšené zorné pole a nově přidaná funkce Alexa dělají z úžasné kvalitní kamery pro domácí mazlíčky ještě lepší.

Design: Drobné zařízení zapadne kamkoli

Play 2 má jemný design, který ladí s ostatní domácí elektronikou. Reflexní černý plast na přední straně docela dobře skrývá otisky prstů, ale matný černý plast na horní straně se snadno rozmaže. Pokud se někdo nepřiblíží natolik blízko, aby přečetl slovo „Petcube“, nikdy by nevěděl, že vás tento malý fotoaparát označuje jako posedlého mazlíčky. Široké zorné pole a malá velikost Play 2 znamená, že se vejde téměř kamkoli, aniž by byl rušivý.

Petcube Play 2

Proces nastavení: Nastavení pomocí aplikace trvá několik minut

Nastavení Petcube Play 2 je tak snadné, že neobsahuje ani manuál. Aplikace Petcube vás vyzve k vytvoření účtu a profilů pro vaše mazlíčky, které mohou obsahovat jejich jména, obrázky a data narození, pokud je znáte. Aplikace vás provede procesem spárování Play 2 s telefonem a připojením k Wi-Fi. Laser nevyžaduje žádné nastavení, ale v případě potřeby jej lze překalibrovat. Ten můj fungoval s výchozí kalibrací dobře.

Petcube Play 2

Kvalita videa: Krásně čistý obraz

Testoval jsem Play 2 ve svém domě osvětleném nepolevujícím texaským sluncem. Petcube Play 2, stejně jako jeho předchůdce, nahrává v rozlišení 1080p. Za denního světla je kvalita obrazu tak dobrá, že dokážu rozeznat každý vousek na tváři mé kočky. Občas je trochu zrnitý, ale na trhu není žádná vačka pro domácí mazlíčky, která by fungovala lépe. Ani ti nejbohatší majitelé domácích mazlíčků nebudou platit za kameru, která nahrává ve 4K. Domácí mazlíčci toho v noci moc nedělají, ale s laserem se mi podařilo nalákat své mazlíčky ke spolupráci na testování automatického nočního vidění. Kvalita záznamu v noci je stále velmi dobrá, ale zrnitější než ve dne.

Za denního světla je kvalita obrazu tak dobrá, že dokážu rozeznat každý vousek na tváři mé kočky.

Výkon: Vynikající výkon v každé oblasti

Nakonec si nikdo nevybírá kameru pro domácí mazlíčky pouze kvůli kvalitě videa. Roztomilá videa jsou pěkná, ale bez něčeho, co by je povzbudilo, pravděpodobně nenajdete, že by vaši mazlíčci dělali něco zajímavějšího než spí nebo štěkají na sousedy. Petcube’s Play 2 má interaktivní laser právě pro tento účel. Když jsem to testoval, měl jsem štěstí, že moje kočka už spí na gauči. Udělal jsem trochu hluku, abych upoutal její pozornost, a pak aktivoval laser. Laser sleduje podlahu ve skokové linii, nikoli v hladkém přechodu, ale nezdálo se, že by jí to vůbec vadilo. Petcube Play 2 dokáže automaticky spustit laser, aby si mohl hrát s vašimi mazlíčky, aby se bavili, když jste pryč. Když jsem zkoušel různá místa v mém domě, jediný problém, který jsem kdy měl s laserem, byl, když jsem jej testoval poblíž velmi velkého okna. Laser třídy 2 není tak silný jako ruční laserové ukazovátko, takže nemůže konkurovat jasnému dennímu světlu. Toto je důležité bezpečnostní hledisko, aby laser při automatickém použití neporanil vaše oči nebo oči vašeho mazlíčka. Dokud laser svítil do oblasti asi 5 stop od okna, moji mazlíčci ho mohli vidět bez problémů.

Petcube Play 2 dokáže automaticky spustit laser, aby si mohl hrát s vašimi mazlíčky, aby se bavili, když jste pryč. Play 2 přidal kompatibilitu Alexa do svého seznamu funkcí, což z něj dělá první zařízení Alexa, které jsem kdy měl. Okamžitě jsem se začal snažit přijít na to, jak používat Alexu speciálně pro domácí mazlíčky, a nakonec jsem to našel. Řekl jsem Alexovi, aby si přečetl audioknihu, zatímco já se zavřu ve volném pokoji, abych udělal nějakou práci. Typicky můj pes, přehnaně ochranářský německý ovčák, tráví půl dne štěkáním na každé zavírání dveří auta, sousedského psa a cizího člověka, když procházejí kolem domu.

Petcube Play 2

S bílým šumem audioknihy ho všechny ty nečekané zvuky obtěžovaly méně a celé hodiny si klidně zdřímnul. Zatímco kvalita zvuku byla trochu plechová, když jsem k hovoru se svými mazlíčky používal obousměrný zvuk, byl to problém s latencí. Hudba byla na Play 2 krásně čistá. Rozhodně je dost dobrá na to, aby zůstala jediným zařízením Alexa v mém domě, a dovednost Petcube v aplikaci Alexa vám dává přístup k novým příkazům, jako je „play with my pet“, které vám umožní používat Play 2 ještě pohodlnější. Namísto spoléhání se na možnost, že váš mazlíček bude ve stejné místnosti jako zařízení, zazvoní Play 2, když se na své mazlíčky podíváte pomocí aplikace. Pokud to k upoutání jejich pozornosti nestačí, měl by být obousměrný zvuk. Ať už poznali můj hlas nebo ne, obě zvířata byla natolik zvědavá, že se přišla podívat na Play 2, když jsem jim zavolal. Po několika hrách moji mazlíčci přišli k zařízení pokaždé, když zazvonilo.

Petcube Play 2

Podpora aplikací: Předplatitelé získají pěkné výhody

Při nákupu poměrně drahé domácí kamery se nikdo nechce cítit, jako by byl nucen platit další měsíční náklady. Petcube nabízí předplatitelům spoustu doplňků, aby se náklady vyplatily. Předplatné začíná na 3,99 $ měsíčně a má bonusy, jako jsou upozornění, historie videí, klipy, které se automaticky ukládají, a stahování videí. Na úrovni 8,25 USD/měsíc pokrývá předplatné neomezený počet fotoaparátů a prodlužuje záruku na každé zařízení na dva roky. Různé služby, jako jsou sady pet DNA, Wag! a Ollie box nabízí slevy také předplatitelům. Poskytnout uživatelům zdarma základní funkce jejich domácí kamery, ale rezervovat tolik doplňků pro předplatitele, je skvělý způsob, jak vyvážit potřeby obou.

Předplatné začíná na 3,99 $ měsíčně a má bonusy, jako jsou upozornění, historie videí, klipy, které se automaticky ukládají, a stahování videí.

Cena: Marnotratnost, které nebudete litovat

Ať se na to podívám jakkoli, Petcube Play 2 je vážná marnotratnost. Na trhu jsou dražší kočky pro domácí mazlíčky, ale není jich mnoho. Pokud jen chcete, aby kamera mohla nahlížet na vaše mazlíčky a zajistit, aby se dovnitř nikdo nevloupal, bezpečnostní kamera to dokáže za mnohem méně peněz. Mohli byste přidat automatickou laserovou hračku a stále se nepřiblížíte k utrácení 200 dolarů. Ať už je to drahé nebo ne, Play 2 je dost dobrý na to, aby ospravedlnil cenu, pokud chcete získat dárek pro svého mazlíčka a pro sebe.

Ať už je to drahé nebo ne, Play 2 je dost dobrý na to, aby ospravedlnil cenu, pokud chcete získat dárek pro svého mazlíčka a pro sebe.

Wi-Fi kamera Petcube Play 2 vs. Pawbo Life

Petcube Play 2 má co nabídnout, ale existuje alternativa, která může ušetřit spoustu peněz. Za přibližně 150 dolarů na Amazonu má Wi-Fi kamera Pawbo Life ty nejlepší funkce pro domácí mazlíčky, jako je dávkovač pamlsků a laser, který kočky milují. Kvalita se musela někde ubrat, aby tato možnost zůstala cenově dostupná, takže klipy jsou nahrávány v 720p a není zde vůbec žádné noční vidění. Domácím mazlíčkům ani tak nezáleží na kvalitě obrazu, takže Pawbo je dobrou volbou, pokud jim chcete dopřát jen nějaké pamlsky a čas na hraní, když jste během dne v práci. Zaplaťte o něco více za Petcube Play 2, pokud chcete sdílet klipy nebo potřebujete noční vidění.


Konečný verdikt

Skvělá kombinace vlastností a ceny. Petcube Play 2 je na skvělém místě, pokud jde o funkce a cenu. Ostrá a jasná kvalita záznamu vám umožní vychutnat si hraní vašeho mazlíčka, i když tam s ním nemůžete být vždy.

brejle

 • jméno výrobku

  Hrát 2

 • Značka produktu

  PetCube

 • Cena

  199,99 $

 • Hmotnost

  1 lb

 • rozměry produktu

  3,6 x 3,2 x 3,6 palce

 • Záruka

  1 rok

 • Kompatibilita

  Alexa

 • Fotoaparát

  1080p, 4x digitální zoom, automatické noční vidění

 • Kvalita záznamu

  1080p

 • Možnosti připojení

  Wi-Fi (2,4 GHz a 5 GHz)