Skip to content

Recenze pouzdra ProCase MacBook Pro 13

12 de Květen de 2022
hero SQ 4LW4153328 1 327374b22a1a49379ad416385fcbf491
Co máme rádi

 • Levný
 • Lehká váha
 • Mnoho barevných možností

Co se nám nelíbí

 • Není odolný
 • Volný střih

Pouzdro ProCase pro MacBook Pro 13 je levné, ale špatně sedí a poskytuje téměř žádnou ochranu vašeho notebooku.

2.8

Pogumovaný kryt pevného pouzdra ProCase MacBook Pro 13

Pouzdro ProCase na MacBook Pro 13

v tomto článku

Zakoupili jsme ProCase MacBook Pro 13 Case, aby jej náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Pokud právě hledáte pouzdro na MacBook Pro bez kudrlinek a chcete za něj utratit co nejméně, můžete zvážit pouzdro ProCase na MacBook Pro 13, které je k dispozici v mnoha barvách. Tenká, lehká, pogumovaná skořepina umožňuje jednoduchý design, i když její ochranu lze charakterizovat přinejlepším jako povrchní. Špatná kvalita ochrany a nedostatek sofistikovaného designu se odráží v ceně. Není to velká hodnota, protože i když je to levné, dostanete přesně to, za co zaplatíte. Abychom toto pouzdro otestovali, nasadili jsme jej na kompatibilní 13palcový MacBook a strávili jsme s ním dny cestováním, abychom vyhodnotili úroveň ochrany, kterou nabízí, a jak obstojí proti opotřebení.

Pouzdro ProCase na MacBook Pro 13

Design: Nekomplikovaný, ale také nepraktický

Toto pouzdro se supertenkou skořepinou je příjemně lehké a nezatěžuje váš náklad. Měkký pogumovaný povrch má hladký povrch a nabízí elegantní styl, ale kromě toho neposkytuje tuny ochrany proti povrchovým škrábancům a oděrkám. Guma také přitahuje tuny prachu a prach vyniká proti tmavé barvě, jako je černá, kterou jsme použili při našem testování. Po několika dnech používání také ukazuje otisky prstů a škrábance.

Problém, na který jsme narazili, byl ten, že spodní díl neseděl těsně na notebooku. Dvoudílný design se nacvakne na horní část a nasune se na spodní část notebooku, přičemž každý kus nabízí vlastní přesné výřezy pro snadný přístup ke všem portům. Na spodní straně jsou také dvě řady ventilace, které pomáhají vašemu MacBooku zůstat chladný. Problém, na který jsme narazili, spočíval v tom, že spodní část neseděla těsně na notebooku – při přepravě neustále sklouzla nebo klouzala z místa. U krytu na notebook je to hlavní nevýhoda, ne-li přímo úlet. Jednou z unikátních funkcí je silikonový kryt klávesnice, který je navržen tak, aby chránil vaše klávesy před politím nápojem, prachem, drobky a dalšími. Zjistili jsme, že nesedí dokonale na klávesnici a ani nezakrývá všechny klávesy. Možná je to lepší než žádná ochrana klávesnice, ale pokud je to něco, na čem vám opravdu záleží, pak je pravděpodobně lepší koupit samostatný, kvalitnější kryt, který přesněji sedí.

Pouzdro ProCase na MacBook Pro 13

Proces nastavení: Snadné, ale ne jednorázové

Jakmile jsme kryt ProCase rozbalili, vyžadovalo jen malé nastavení. Připevnili jsme horní část na horní část našeho notebooku a druhou polovinu nasunuli na spodní část. Poté jsme na klávesnici umístili silikonový kryt a bylo hotovo. Jediná výhrada? Vzhledem k tomu, že spodní část má tendenci klouzat, možná budete cítit potřebu se s ní dál trápit, abyste si uvědomili, že se nikdy úplně nepřipevní na spodní stranu notebooku.

Jeho ochranu lze charakterizovat přinejlepším jako povrchní.

Cena: Levná, ale dostanete to, za co platíte

Toto pouzdro se prodává za 16,99 $, což z něj dělá velmi levnou možnost. Na trhu, kde se pouzdra na notebooky liší v ceně o značné množství, je osvěžující najít možnost, jako je pouzdro ProCase MacBook Pro 13, které se prodává za tak rozumnou cenu, i když má nějaké chyby.

Pouzdro ProCase na MacBook Pro 13

Konkurence: Spousta možností rozpočtu

Pokud jde o cenově dostupné obaly na notebooky, ve skutečnosti existuje spousta dalších možností, z nichž ne všechny jsme testovali. Matný plastový pevný kryt Se7enline pro stejný model MacBooku (22,99 $) nabízí stejně elegantní design a poskytuje užitečné doplňky, jako je ochrana obrazovky, kryt klávesnice a prachové zátky pro porty počítače. Ochranné pouzdro Fintie (18,99 $) nabízí větší odolnost a pouzdro Kasillo MacBook Pro (11,99 $) je ještě levnější. Zdá se, že všechny nabízejí stejnou hlavní sadu funkcí, i když možná zjistíte, že nejhodnotnější je ochranné pouzdro Fintie – lépe se hodí na váš MacBook a je vyrobeno z odolnějších a vysoce kvalitních materiálů. Podívejte se na naše další recenze nejlepších obalů na MacBook Pro, které jsou dnes na trhu.


Konečný verdikt

Obětuje mnoho funkcí za nízkou cenu. Pouzdro ProCase MacBook Pro 13 poskytuje pouze extrémně lehkou ochranu pro notebooky a nesedí těsně. Na pouzdru také přitahuje nepořádek prachu, otisků prstů, šmouh a škrábanců. Doporučujeme utratit o něco více, abyste získali odolnější kryt, který zůstane pevně připevněn k vašemu notebooku.

Podobné produkty, které jsme recenzovali:

 • Urban Armor Gear MacBook Pro 13palcový obal na notebook
 • Pouzdro na MacBook Twelve South BookBook V2
 • Batoh ICON Incase

brejle

 • jméno výrobku

  Pogumovaný kryt pevného pouzdra pro MacBook Pro 13

 • Značka produktu

  ProCase

 • Cena

  15,99 $

 • Hmotnost

  5,3 unce

 • rozměry produktu

  12 x 18,4 x 0,5 palce

 • Barva

  Černá, Šedá, Průzračně růžová, Průzračně zelená, Křišťálová, Tmavě modrá, Frost Clear, Třpytivá růžová, Zlatá, Fialová, Růžové zlato, Nebeská modrá, Teal, Tyrkysová, Růžová, Duha, Červená, Stříbrná

 • Kompatibilita

  MacBook Pro 13 s Retina displejem a s/bez Touch Bar (modely 2016 a novější)