Skip to content

Scratch Your Itch pro Twitch na Switch

23 de Duben de 2022
twitch1 80147ffdd72145a3b7e46f9bab4efd9a

Pokud vlastníte Switch a rádi sledujete streamy na Twitchi, máte štěstí, protože nyní můžete udělat to druhé na prvním. Nintendo a Twitch právě vydaly aplikaci pro streamování do eShopu, díky čemuž lze všechny živé přenosy a vysílání platformy sledovat prostřednictvím malé konzole v dokovaném nebo ručním režimu.

Háček je (alespoň prozatím), že aplikaci můžete používat pouze ke sledování streamů a videí. Nemůžete komentovat živé přenosy a nemůžete streamovat vlastní hru prostřednictvím aplikace. Je to však další způsob, jak mohou lidé sledovat streamy Twitch na svém televizoru a ruční režim poskytuje větší přenosnou obrazovku než smartphone. Zatím reakce na Nintendo oznámení na Twitteru byla docela rovnoměrná směs mezi vzrušením a ambivalencí. Někteří uživatelé v aplikaci nevidí moc smyslu, jiní se naopak těší na sledování svých oblíbených streamerů na televizních obrazovkách.

Aplikace Twitch běžící na Nintendo Switch

Mnozí také poukazují na to, že Switch je téměř pět let starý a stále nepodporuje Netflix. Aplikace Twitch je k dispozici ke stažení zdarma na eShopu Switch právě teď a má velikost souboru 31 MB (pro případ, že byste se báli o úložný prostor).