Skip to content

ShelbyRenae: Budování streamovacího impéria s autentičností

7 de Červenec de 2021
ImagefromiOS 9a95e65871f04396b53fda8e27a7c2c8

Královna „dívek a gayů“, ShelbyRenae je tour de force ve formování komunity netradičních hráčů s vlastní osobní značkou jemnosti TikTok a vtipného vztahu.

„Tvůrcem může být kdokoli; nejsme zvláštní,“ řekla v e-mailovém rozhovoru pro Lifewire. „Vždy jsem toužil být youtuberem, ale myslím, že jako mnoho lidí jsem to viděl jako něco, co bylo nereálné…“ “[H]ale s myšlenkou streamování jsem byl rád, můžu v podstatě jen tak sedět a hrát hru, a když přijde jedna osoba a pozdraví ji, můžeme být přátelé … Během několika streamů jsem měl hrstku lidí a nakonec se do toho zamilovala. „Zatímco se zamilovala do streamování, diváci se do ní zamilovali. Kultivovala obrovské a oddané sledování napříč platformami sociálních médií. Na svém TikToku nashromáždila 1,2 milionu sledujících a více než 550 000 odběratelé mezi její přítomností na Twitchi a YouTube.

Rychlá fakta

  • název: ShelbyRenae
  • Stáří: 24 let
  • Z: Narodila se v Kalifornii, ale primárně vyrůstala v Idahu poté, co se její rodina rozhodla odstěhovat ze Zlatého státu, aby se usadila ve skromnější komunitě na Středozápadě.
  • Náhodné potěšení: Party central! ShelbyRenae miluje dobrou videohru ve stylu večírku. Když vyrůstala, mezi její oblíbené patří Mario Kart a Rock Band. Začala hrát na PC s juggernautem MMORPG, World of Warcraft.
  • Klíčová nabídka nebo motto, podle kterého žít: „Nikdy nemůžete vyhrát nebo prohrát, pokud závod nezvládnete.“

Hry pro život

Ovlivňovatelé a začínající osobnosti sociálních médií byly nedílnou součástí mladého života Renae vyrůstajícího v klidném předměstí přirozeného útočiště Idaha nedotčené drsné krajiny. Původně kalifornská, to bylo tady na slunných kopcích, kde se zrodila její láska k hraní. Hraní se stalo pro Renae a její sestru docela brzy fascinující. Její rodiče souhlasili a koupili duo pár odpovídajících barev Game Boy na Vánoce, když jí bylo pouhých 5 let. „Měli jsme také rodinný počítač, který můj otec používal pro práci, a měli jsme nějaké staré hry na CD, se kterými jsme se sestrou bojovaly,“ vzpomněla si. Její otec byl počítačová technologie se svým vlastním opravářským podnikáním, takže technologie byla nedílnou součástí jejich života.

Její matka, bankéřka, zřídila během raného dospívání Renae celou místnost věnovanou jejich „herní závislosti“, kde by se se sestrou mohla ztratit ve fantastickém světě svých oblíbených her. Jen o několik let později si šetřila na nákup svých starých her, konzolí a počítačů a nakonec začala streamovat jako nic jiného než jako koníček. Netušila, že se stane jedním z těch tvůrců obsahu, které zbožňovala, jako nyní zaniklý komediální hráč a samozvaný troll MsHeartAttack. „Pamatuji si, jak jsem si její obsah důkladně užíval, a je to něco podobného jako obsah, který dnes vytvářím,“ řekla a podrobně popsala své spojení s tvůrci herního obsahu. „Určitě mě inspirovala. Bylo to poprvé, co jsem viděl ženu v prostoru vlastnit hlasové rozhovory, a to úspěšně.“

Vytváření pohodlí

Její streamovací kariéra oficiálně začala 17. října 2014, poté, co si vypracovala nervy a stiskla tlačítko „Go Live!“ tlačítko a spusťte její první stream Twitch. Byl to pomalý start, ale ona získala prestižní status Twitch Partner za méně než rok. Streamování nebylo pro hasičskou značku Fortnite vždy snadné. Najít její základnu bylo obtížné. Renae připomíná počáteční nestabilní plán streamování mezi přerušovanými přestávkami a publikem za pěkného počasí s vysokými a nízkými minimy. „Dala jsem si pár přestávek a dokonce jsem přepínala mezi streamovacími platformami, než jsem zahrnula placené dohody nebo jen prozkoumala své možnosti, ale vždy skončím na Twitchi,“ řekla. Při nejmenším by celoroční pauza měla za následek její návrat na obrazný hřbitov. „Každý [in my audience] byla do značné míry pryč. „Její spásná milost nebyla známým herním webem. Byl to TikTok. Její přítelkyně ji seznámila s aplikací a nyní je to její největší platforma. Za necelý rok nashromáždila obrovskou sledovanost -formální video aplikace.

Twitch Streamer ShelbyRenae

O něco dříve, v roce 2018, také začala chrlit videa z YouTube s obsahem zbaveným hodinových streamů. Tato nová plodina následovníků přiměla streamerku, aby znovu zasvětila svůj život tvorbě obsahu na plný úvazek. „Rád jsem jejich tvůrcem pohodlí,“ řekl streamer. „Ať už to je házení mých videí nebo číhání v mých proudech, moje duši to naprosto živí tím, že to bude i pro jednu osobu.“ Renae udělala skok víry a po 6 1/2 letech to podle ní více než stálo za to. S flexibilním plánem a kariérou soustředěnou kolem jejího oblíbeného koníčka. Zabije to spousta virálních videí. Její TikTok nashromáždil 30 milionů lajků, přičemž její nejlepší video získalo mimořádně 19,2 milionu zhlédnutí, a to vše díky jejímu klíčovému stylu kapajícího sarkasmu a pulzujícího humoru. Její cesta k digitální slávě byla kamenitá a je první, kdo to připouští, ale je jí dobře, kde je, a nemá v plánu zpomalit. „Je důležité na tom dál pracovat, když nikdo netleská. [I]Je také důležité nedávat všechna vajíčka do jednoho košíku a vyzkoušet různé platformy, protože na některých se snáze pěstuje než na jiných, „zakončila. Její nejvíc povzbudivá rada pro nadcházející tvůrce obsahu?„ Být autentická! “ tak chytila ​​za srdce miliony lidí a doufá, že zajme další milion.