Skip to content

Slack uvádí na trh vylepšenou mobilní aplikaci

2 de Srpen de 2021
newslackmobile ff8acff759354dc38d52c108f990841b

Získejte aktualizovanou mobilní aplikaci Slack, která sjednotí vaše zkušenosti napříč platformami, aby vše fungovalo trochu hezčeji.

Slack aktualizoval své mobilní aplikace pro iOS a Android, aby lépe odpovídal změnám, které provedl ve svých desktopových aplikacích v březnu. Nová mobilní verze bude k dispozici všem uživatelům během příštího týdne.

Říká Slack: „Souběžně s naším úsilím pro stolní počítače jsme přehodnocovali naše mobilní aplikace, abychom je usnadnili v navigaci a optimalizovali je pro používání Slack na cestách: rychlé dohánění, reakce na DM a zmínky, odesílání zpráv a práce s funkce zkratek, “napsali v oznámení Slackův Preet Mangat, Johnny Rodgers a Cory Bujnowicz.

Karty pro přístup: Slack mobile má nyní v dolní části karty, díky nimž se dostanete na místa v aplikaci, která často používáte. Toto, říká designérský tým, je poskytnout mobilním uživatelům známé rozhraní místo toho matoucího předchozího, který místo toho použil vysouvací postranní panel. Karty obsahují tlačítko Domů, které přinese nový obsah na začátek seznamu, tlačítko Přímé zprávy (DM), abyste mohli přejít přímo ke konverzacím typu one-to-one, a tlačítko Zmínky a reakce, které zobrazuje všechny z těchto typů interakcí na snadno dostupné místo. Konečně je tu karta You, která vám umožní spravovat vaši dostupnost a přítomnost online mnohem rychleji než dříve.

Gesta a rychlé psaní: Nyní budete moci přejetím prstem procházet mobilní aplikací rychleji než dříve. Přejetím doprava otevřete pracovní prostory, doleva se vrátíte zpět a vpravo v konverzaci přejdete na poslední kartu. Tlačítko Rychlé psaní na ploše má svůj debut i na mobilních zařízeních a nyní vám umožní vytvořit zprávu komukoli ve vaší komunitě Slack jediným klepnutím, místo abyste je hledali v nekonečném bludišti nabídek.

Sečteno a podtrženo: Pokud potřebujete používat Slack na mobilu, tyto změny by vám měly pomoci zůstat připojeni, když jste mimo počítač. Když nic jiného, ​​budete moci používat stejné druhy funkcí, na jaké jste si zvykli na ploše.

Přes: Engadget

Další informace o Slacku