Skip to content

Věnujte méně času vytváření událostí v Kalendáři Google

5 de Srpen de 2021
EventDetails 05 1.max 1000x1000 e5cfb0fbbeb24ff48e6ef8170861946e

Nová vylepšení Kalendáře Google pravděpodobně usnadní vytváření (a rychlejší) vytváření událostí.

Připravte se strávit o něco méně času sledováním Kalendáře Google díky novým aktualizacím, které Google implementuje. Další minuty můžete využít k tomu, abyste dělali něco užitečnějšího, například poslouchali podcast nebo myli nádobí.

Přichází změna: Vytváření událostí Kalendáře Google již nebude vyžadovat, abyste kliknutím na tlačítko „Další možnosti“ přidali přílohy, změnili detaily, jako je viditelnost události, nebo udělili hostům oprávnění k prohlížení seznamu hostů a úpravě události. Aktualizace přicházejí rok poté, co Google přidal další funkce, jako je automatické přidávání hostů a prohlížení kalendářů. „Díky těmto změnám budete nyní moci do kalendáře přidávat všechny potřebné informace z jednoho okna,“ uvedl Google ve svém blogovém příspěvku.

Přidávání hostů do vaší události v Kalendáři Google

Aktualizuje se také funkce „Najít čas“, která vám umožní zobrazit kalendáře potenciálních hostů, abyste si mohli vybrat čas, který bude vyhovovat každému. Samozřejmě to bude fungovat perfektně, pouze pokud každý použije k organizaci svého života kalendářový systém Google.

Již brzy (velmi): Uživatelé G Suite v kanálu rychlého vydání – což znamená, že budete dostávat aktualizace hned po vydání – se dočkají vylepšení od tohoto týdne. Ti, kteří mají naplánované vydání, uvidí změny přibližně za týden.

Sečteno a podtrženo: Chcete trávit čas plánováním svých skutečných událostí, místo abyste si pohrávali s Kalendářem Google, abyste měli vše v pořádku. Díky těmto novým aktualizacím budete moci rychle vytvořit perfektní pozvánku a poté strávit čas jinde.

Přes: Engadget

Další informace o Kalendáři Google