Skip to content

Co je soubor ACSM?

17 de Srpen de 2021
acsm file 4147031 926563588c4e47aa84ad6fe099ab58fc

Co vědět

  • Soubor ACSM je soubor zpráv serveru Adobe Content Server.
  • Otevřete jeden s Adobe Digital Editions.

Tento článek popisuje, co jsou soubory ACSM a jak je otevřít, abyste si mohli stáhnout určité eKnihy.

Co je soubor ACSM?

Soubor s příponou .ACSM je soubor zpráv Adobe Content Server. Adobe Digital Editions ho používá k aktivaci a stahování obsahu chráněného Adobe DRM. Soubory ACSM nejsou soubory e -knih v pravidelném smyslu; nelze je otevřít a číst jako jiné formáty elektronických knih, například EPUB nebo PDF. Ve skutečnosti samotný soubor ACSM není nic jiného než informace, které komunikují se servery Adobe. V souboru ACSM není žádná „kniha uzamčena“ ani neexistuje způsob, jak knihu extrahovat ze souboru ACSM. Soubory ACSM místo toho obsahují data ze serveru Adobe Content Server, který slouží k autorizaci legálního zakoupení knihy, takže skutečný soubor eKnihy lze stáhnout do počítače prostřednictvím programu Adobe Digital Editions a poté znovu přečíst pomocí stejného softwaru na kterékoli z vašich zařízení. Jinými slovy, jakmile je vaše zařízení správně nastaveno, můžete otevřít soubor ACSM a zaregistrovat knihu na ID, se kterým jste nakonfigurovali aplikaci Adobe Digital Editions, a poté si knihu přečíst na jakémkoli zařízení se systémem ADE se stejným ID uživatele , aniž byste jej museli odkoupit. Níže jsou k tomuto procesu další informace.

Jak otevřít soubory ACSM

Adobe Digital Editions otevírá soubory ACSM na zařízeních Windows, MacOS, Android a iOS. Když je kniha stažena na jedno zařízení, lze stejnou knihu stáhnout na jakékoli jiné zařízení, které používá Adobe Digital Editions, pod stejným uživatelským ID. Během instalace ADE můžete být požádáni o instalaci Norton Security Scan nebo jiného nesouvisejícího programu. Pokud chcete, můžete se z toho odhlásit. Použijte Pomoc > Autorizovat počítač možnost nabídky v aplikaci Adobe Digital Editions pro připojení účtu dodavatele e -knihy k aplikaci Adobe Digital Editions. Tento postup zajišťuje, že vaše knihy budou uložena ve vašich ostatních zařízeních, že je bude možné znovu stáhnout, pokud vaše zařízení selže nebo bude kniha odstraněna, a že nebudete muset knihu znovu kupovat pro ostatní zařízení. Čtěte data chráněná Adobe DRM prostřednictvím účtu, který jste zadali na této autorizační obrazovce. Počítač můžete také autorizovat bez ID zaškrtnutím příslušného políčka přes Autorizujte svůj počítač obrazovka.

Jak převést soubor ACSM

Protože soubor ACSM není eBook, nelze jej převést na jiný formát e -knihy, jako je PDF, EPUB atd. Soubor ACSM je pouze jednoduchý textový soubor, který popisuje, jak stáhnout skutečnou e -knihu, což ve skutečnosti může být PDF atd. Chcete-li najít knihu, kterou si ADE stáhla pomocí souboru ACSM, klikněte na ni v aplikaci Adobe Digital Editions pravým tlačítkem a vyberte Zobrazit soubor v Průzkumníku. Ve Windows je to s největší pravděpodobností v C: Users [username] Documents My Digital Editions složku.

Stále nemůžete otevřít svůj soubor?

Protože je to trochu jiné než jiné formáty souborů, pokud nemůžete otevřít soubor ACSM, ponořte se do chyb, které vidíte. Pokud při otevírání eKnihy dojde k chybě ověřování, je pravděpodobné, že nejste přihlášeni pod stejným ID, které jste knihu zakoupili, nebo nemáte nainstalované ADE. Pokud jste však udělali vše správně a váš soubor se stále neotevírá s výše uvedenými návrhy, zkontrolujte příponu souboru a ujistěte se, že skutečně čte „ACSM“. Některé formáty souborů používají příponu souboru, která se píše podobně jako ACSM, ale ve skutečnosti se liší, a proto vyžadují různé programy.

Často kladené otázky

  • Jak otevřete soubor ACSM na Kindle? Na zařízení Kindle e-reader nelze přímo otevřít soubor ACSM. Můžete si však stáhnout soubor ACSM, například knihu z digitální knihovny, do počítače a poté stáhnout staženou ebook do svého Kindle (nebo jiného kompatibilního zařízení) pomocí softwaru Adobe Digital Editions. Po instalaci a aktivaci bezplatného softwaru připojte Kindle k počítači pomocí kabelu USB a autorizujte přenos.
  • Jak vytisknete soubor ACSM? Stáhněte si Adobe Digital Editions a přidejte do něj soubor ACSM. Dále autorizujte počítač ke stažení souboru ACSM, klikněte pravým tlačítkem na knihu a vyberte Číst > Soubor > Vytisknout.