Skip to content

Co je soubor DMC?

14 de Září de 2021
dmc files 5a86de66875db90036b8307d

Soubor s příponou DMC může být soubor Datamartist Data Canvas, což je soubor dokumentu používaný ke správě datových sad z databází Microsoft Excel, databází Microsoft SQL Server a dalších. Některé soubory s příponou .DMC mohou být místo toho ukázkové soubory DPCM. Obsahují zvukové informace o nástroji, který pak program může použít k manipulaci s výškou a dalšími nastaveními. Často se používají ve videohrách. Některé soubory DMC mohou místo toho být soubory mimické konfigurace nebo soubory kompilovaného skriptu Medical Manager DML System Compiled. DMC je také zkratka pro řadu termínů souvisejících s technologiemi, ale žádný z nich nemá s těmito formáty souborů nic společného. Některé příklady zahrnují digitální mikroobvod, vytáčet konektor modemu, obsah výpisu paměti, kódování digitálních médií, a přímo mapovaná mezipaměť.

Jak otevřít soubor DMC

Soubory DMC, které jsou soubory Datamartist Data Canvas, lze otevřít pomocí Datamartist. Vzhledem k tomu, že se jedná o soubor dokumentu, který odkazuje na jiná data a je uložen ve formátu založeném na XML, můžete jej také otevřít pomocí textového editoru a přečíst jej jako textový soubor.

Pokud si myslíte, že váš soubor souvisí se zvukovým formátem, můžete jej otevřít pomocí FamiTracker. Tento program označuje soubory DMC jako „delta modulované vzorky“. Nemůžete použít Soubor nabídku k otevření souboru DMC ve FamiTracker. Postupujte takto:

  1. Přejděte na Nástroj > Nový nástroj nabídku k vytvoření nového nástroje.

  2. Poklepejte nebo poklepejte na ikonu 00 – Nový nástroj vstup, který byl právě postaven.

  3. Jděte do Ukázky DPCM tab.

  4. Použijte Zatížení tlačítko vypnuto vpravo pro otevření jednoho nebo více souborů DMC.

Dalšími soubory DMC mohou být soubory 3D obrázků, které program DAZ 3D Mimic používá k vytváření obličejových animací. Pokud není v žádném z těchto formátů, může být soubor DMC soubor skriptu Medical Manager, který se otevírá programem s názvem Sage Medical Manager. Buďte velmi opatrní při otevírání spustitelných formátů souborů, které jste obdrželi e -mailem nebo stáhli z webů, které neznáte. Seznam přípon souborů, kterým je třeba se vyhnout a proč, naleznete v našem seznamu přípon spustitelných souborů. V případě souborů DMC by měly být soubory skriptu Medical Manager Script používány opatrně. DMC je také název textilní společnosti, jejíž web je DMC.com. Soubory stažené prostřednictvím této webové stránky, jako jsou tyto bezplatné vzory výšivek a vzory křížových stehů, jsou s největší pravděpodobností uloženy ve formátu PDF (tj. K jejich otevření můžete použít bezplatnou čtečku PDF). Pokud zjistíte, že se aplikace ve vašem počítači pokouší otevřít soubor DMC, ale je to nesprávná aplikace, nebo pokud byste raději nechali jiný nainstalovaný program otevřít soubory DMC, podívejte se do naší příručky Jak změnit výchozí program pro konkrétní příponu souboru. ta změna ve Windows.

Jak převést soubor DMC

Soubory DMC Datamartist nelze převést na jiný formát souboru pomocí programu Datamartist. Pokud však z nějakého důvodu potřebujete, aby soubor DMC existoval s jinou příponou souboru, jako je TXT, můžete k převodu použít textový editor. Poznámkový blok ++ je dobrá volba. Pokud je možné převést jakýkoli jiný formát DMC, je velká šance, že program, který jej otevře, je schopen provést převod. Pokud například máte soubor DMC, který se otevírá v aplikaci Mimic, podívejte se do tohoto programu Soubor menu pro nějaký druh Uložit jako volba. Může tam být dokonce i Vývozní nebo Konvertovat tlačítko někde, které vám umožní uložit soubor DMC do jiného formátu.

Stále nemůžete otevřít soubor?

Pokud se v tomto okamžiku váš soubor neotevírá žádným z programů, které jste vyzkoušeli, můžete mít za to, že špatně čtete příponu souboru. Některé soubory používají příponu, která se velmi podobá DMC, i když jsou formáty zcela odlišné. Například soubor DCM nebo DICOM lze snadno zaměnit za soubor DMC, přestože jsou používány k ukládání lékařských snímků – což je něco velmi odlišného od formátů uvedených na této stránce. Dalším je formát DMG používaný na počítačích Mac. Pokud dvakrát zkontrolujete příponu souboru a zjistíte, že opravdu máte soubor DMG, pomocí tohoto odkazu se dozvíte více o tomto formátu a o tom, jak jej můžete otevřít v počítači. Jinak prozkoumejte příponu souboru, kterou váš soubor používá, ať už zde na Lifewire nebo jinde na internetu. Měli byste být schopni najít formát, který se vztahuje k této příponě souboru, a poté nakonec stáhnout program, který potřebujete k otevření nebo převodu.