Skip to content

Co je soubor EMI?

13 de Červenec de 2021
pocket tanks game 58472c3d5f9b5851e57c3fce

Soubor s příponou EMI je soubor Pocket Tanks Emitter používaný ve hře Pocket Tanks. Tato hra je přepracovanou verzí Spálené tanky, které vytvořil Michael P. Welch ze společnosti BlitWise Productions. Pocket Tanks je hra pro 1–2 osoby, která zahrnuje použití tanků ke střelbě výbušnin po mapě za účelem útoku na protivníka. Účel souborů EMI ve hře není jasný, ale máme podezření, že mají něco společného s ukládáním dat zbraní. Po instalaci jsou do Pocket Tanks zahrnuty dva soubory EMI. Jeden se jmenuje default.emi a je umístěn v kořenovém adresáři instalačního adresáře programu. Druhý je emitor.emi a je uložen v zbraně složku.

Kapesní tanky.
I když je určitě možné, že se pokoušíte otevřít soubor EMI, je mnohem pravděpodobnější, že hledáte informace o otevření souboru podobné přípony. Další informace naleznete v části v dolní části této stránky. EMI také znamená elektromagnetické rušení, externí Paměť rozhraní, a vylepšený vícevrstvý obraz, ale žádný z těchto konceptů nesouvisí se soubory, které končí příponou .EMI.

Jak otevřít soubor EMI

Soubory EMI jsou používány hrou Pocket Tanks, ale nejsou určeny k otevírání pomocí rozhraní programu. Místo toho jsou to jen programové soubory, které hra může použít, když to potřebuje. Pokud váš soubor EMI nemá nic společného s Pocket Tanks, zkuste jej otevřít pomocí textového editoru, jako je Notepad ++. To vám umožní otevřít soubor EMI jako textový dokument. Pokud je soubor stoprocentní text, pak máte pouze textový soubor, který si můžete přečíst v textovém editoru. Pokud je čitelný pouze část textu, zkontrolujte, zda nenajdete slovo nebo dvě, která vám pomohou pochopit, v jakém formátu je soubor EMI nebo jaký program byl použit k jeho vytvoření. Pokud zjistíte, že se aplikace ve vašem počítači pokouší otevřít soubor EMI, ale je to nesprávná aplikace, nebo byste raději měli jiný nainstalovaný program otevírat soubory EMI, podívejte se do příručky Jak změnit výchozí program pro konkrétní příponu souboru ta změna ve Windows.

Jak převést soubor EMI

Většinu typů souborů lze převést pomocí bezplatného převaděče souborů, ale soubory EMI jsou výjimkou, protože prostě nejsou tak populární jako jiné soubory, jako jsou MP3, PDF atd. Program, který otevírá soubor, lze někdy použít k převodu stejných souborů soubor do nového formátu, ale to je stěží případ her, zejména kapesních tanků, protože neexistuje způsob, jak ručně otevřít soubor EMI v programu.

Stále nemůžete soubor otevřít?

Soubory EMI jsou vzácné, takže je pravděpodobné, že žádný opravdu nemáte, ale místo toho pracujete se souborem, který vzhled jako přípona souboru říká EMI. Například se stane, že EMI a EML jsou velmi blízko v pravopisu, ale první používá velká písmena „i“ a druhá velká písmena „L.“ Pokud opravdu máte soubor EML, pokus o jeho použití s ​​hrou Pocket Tanks vás nikam nedostane. Soubory EML jsou soubory e-mailových zpráv, takže je můžete otevřít pomocí aplikace Microsoft Outlook a pravděpodobně i dalších e-mailových klientů. Přípona souboru EMI je také podobná pravopisu jako ELM a EMZ, ale ani jeden z těchto formátů není stejný jako soubor Pocket Tanks Emitter, takže nebudou fungovat s Pocket Tanks a soubory EMI nebudou fungovat ani v programech, které otevřít soubory ELM a EMZ. Základní myšlenkou je, že pokud nemáte soubor EMI, přečtěte si příponu a prozkoumejte, co vidíte, abyste se mohli dozvědět více o skutečném formátu souboru a zjistit, jaké programy nebo převaděče jsou pro něj k dispozici.