Skip to content

Co je soubor MSG?

13 de Září de 2021
GettyImages 124652058 5bf0872e46e0fb002656bfdc

Co vědět?

 • Soubor MSG je soubor zprávy aplikace Outlook Mail.
 • Otevřete ho pomocí aplikace Outlook, Encryptomatic.com nebo SeaMonkey.
 • Pomocí nástroje Zamzar nebo jiného nástroje pro převod můžete převést na EML, PDF, DOC atd.

Tento článek popisuje, jaké jsou soubory MSG, různé způsoby, jak je lze otevřít, a jak je převést do jiného formátu podle toho, co soubor ukládá (e -mail, kontakty atd.).

Co je soubor MSG?

Soubor s příponou .MSG je pravděpodobně soubor zprávy aplikace Outlook. Program Microsoft Outlook může vytvořit soubor MSG, který se týká e -mailu, schůzky, kontaktu nebo úkolu. Pokud jde o e -mail, soubor MSG může obsahovat informace o zprávě, jako je datum, odesílatel, příjemce, předmět a tělo zprávy (včetně vlastního formátování a hypertextových odkazů), ale místo toho to mohou být pouze kontaktní údaje, informace o schůzce nebo popis úkolu. Pokud váš soubor MSG nesouvisí s MS Outlook, může být ve formátu souboru Fallout Message. Videohry Fallout 1 a 2 používají soubory MSG k uchovávání herních zpráv a dialogových informací týkajících se postav.

Jak otevřít soubory MSG

Microsoft Outlook otevírá soubory MSG, které jsou soubory zpráv aplikace Outlook Mail, ale pro zobrazení souboru nemusíte mít nainstalovaný MS Outlook. Free Opener, MSG Viewer, MsgViewer Pro a Email Open View Pro by také měl fungovat. SeaMonkey by měl být schopen zobrazit soubor MSG ve Windows, Linuxu a macOS. Existuje také aplikace Klammer pro iOS, která na těchto zařízeních otevírá soubory MSG. Jeden online prohlížeč souborů MSG, který funguje na jakémkoli operačním systému, je Encryptomatic Free MSG EML Viewer. Stačí tam nahrát soubor a zobrazit celou zprávu ve vašem prohlížeči. Text vypadá stejně jako v MS Outlooku a na hypertextové odkazy lze dokonce klikat. Soubory zpráv Fallout jsou obvykle umístěny v souboru text angličtina dialog a text angličtina hra adresáře hry. Ačkoli je používají Fallout 1 i Fallout 2, je pravděpodobné, že v těchto programech nemůžete ručně otevřít soubor MSG (ve hře je používají automaticky). Zprávy však můžete zobrazit jako textové dokumenty pomocí bezplatného textového editoru.

Jak převést soubor MSG

Microsoft Outlook dokáže převádět soubory MSG do různých formátů souborů v závislosti na typu používaného souboru MSG. Pokud se jedná například o zprávu, můžete soubor MSG uložit do formátu TXT, HTML, OFT a MHT. Úkoly lze převést na některé textové formáty, jako je RTF, kontakty na VCF a události kalendáře na ICS nebo VCS. Po otevření souboru MSG v aplikaci Outlook použijte Soubor> Uložit jako z nabídky vyberte vhodný formát Uložit jako typ: rozevírací nabídka. Chcete -li uložit soubor MSG do formátu PDF, EML, PST nebo DOC, použijte bezplatný online převodník souborů Zamzar. Protože nástroj pro převod souborů Zamzar běží online prostřednictvím vašeho webového prohlížeče, můžete jej použít v jakémkoli operačním systému. MSGConvert je nástroj příkazového řádku pro Linux, který dokáže převést MSG na EML. Kontakty můžete také převést do formátu použitelného v Excelu nebo jiném tabulkovém procesoru. Nejprve převeďte soubor MSG na CSV a poté importujte kontakty do aplikace Outlook přetažením souborů .MSG přímo do Moje kontakty část programu. Potom přejděte na Soubor > Otevřít a exportovat > Import Export > Export do souboru > hodnoty oddělené čárkami > Kontakty vyberte, kam chcete uložit nový soubor CSV. Je nepravděpodobné, že by převedení souboru zprávy Fallout do jiného formátu bylo užitečné, ale pravděpodobně to můžete udělat pomocí textového editoru. Stačí tam otevřít soubor MSG a poté jej uložit jako nový soubor.

Stále nemůžete otevřít svůj soubor?

Přípona souboru „.MSG“ je velmi jednoduchá a ve skutečnosti ji mohou používat i jiné programy, které nejsou uvedeny výše. Je však pravděpodobné, že jakékoli použití přípony souboru .MSG je pro soubor zpráv nějakého druhu. Pokud vám výše uvedené e -mailové programy nefungují, zkuste soubor otevřít v textovém editoru. FAQ

 • Jak mohu otevřít soubor MSG na počítači Mac?

  Soubor MSG aplikace Outlook vytvořený v aplikaci Outlook na počítači se systémem Windows 10 nelze otevřít v aplikaci Outlook na počítači Mac, což může být frustrující. Naštěstí mohou pomoci nástroje třetích stran. Některé z nich zahrnují MSG Viewer pro Outlook, MailRader a Encryptomatic. Další snadnou možností je použít Outlook.com. Pošlete soubor MSG e -mailem na e -mailovou adresu Outlook.com a poté použijte prohlížeč MSG aplikace Outlook.com.

 • Jak mohu otevřít soubor MSG na zařízení iOS?

  V App Storu jsou k dispozici aplikace třetích stran, které vám umožní prohlížet soubory MSG na iPhonu nebo iPadu. Pokud si stáhnete například msgLense (2,99 $), můžete si prohlížet soubory MSG a dokonce odpovídat na e -maily pomocí jiného e -mailového klienta, například Gmailu.

 • Mohu otevřít soubor MSG v programu Windows Mail?

  Ne. Pokud na počítači se systémem Windows nemáte aplikaci Outlook, budete muset použít některý z nástrojů pro prohlížení souborů MSG nebo převod souborů uvedených v tomto článku.