Skip to content

Co je to DST soubor a jak jej otevřete?

10 de Září de 2021
dst files 59c2e728685fbe00115537b8

Soubor s příponou .DST může být soubor sady listů aplikace AutoCAD vytvořený programem Autodesk AutoCAD pro uložení několika výkresových rozvržení. Tajima Embroidery Format používá také příponu souboru DST. Soubor ukládá informace o šití, které popisují, jak by software měl ovládat šicí jehlu. Používají ho různé vyšívací stroje a programy. Jiné soubory DST mohou být soubory DeSmuME Save State spojené s emulátorem Nintendo DS s názvem DeSmuME. Tyto soubory jsou vytvořeny při uložení stavu hry v DeSmuME.

Jak otevřít soubor DST

Vestavěný nástroj Správce sady listů aplikace AutoCAD otevírá soubory DST, které jsou soubory sady listů. Stejný nástroj se používá k vytváření souborů DST. Můžete jej zobrazit prostřednictvím Pohled > Palety > Správce sady listů. Otevřete stavové soubory DeSmuME pomocí programu DeSmuME. Může také vytvořit soubor DST prostřednictvím Soubor > Uložit stavový soubor. Pokud máte co do činění s daty souvisejícími s formátem vyšívání, několik prohlížečů souborů DST, které můžete získat, zahrnuje Wilcom’s TrueSizer, Embroidermodder, Embird’s Studio, BuzzXplore (dříve nazývané Buzz Tools Plus), SewWhat-Pro a StudioPlus. Wilcom má také bezplatný online prohlížeč DST s názvem TrueSizer Web. Některé podobné formáty souborů Tajima podporované TrueSizerem a pravděpodobně některé z těchto dalších otvíračů DST zahrnují Tajima Barudan (.DSB) a Tajima ZSK (.DSZ). Jednoduchý textový editor, jako je Notepad ++, zobrazuje některé informace v prostém textu, takže je užitečný pouze pro čtení souřadnic, které vyšívací program stáhne ze souboru DST. Chcete -li otevřít soubor DST jako obrázek pro zobrazení návrhu, použijte převaděč DST.

Jak převést soubory DST

AutoCAD by měl být použit k převodu souborů DST do jakéhokoli jiného formátu. Je nepravděpodobné, že jiný nástroj může dělat lepší práci než samotný AutoCAD. Podobně je vaší nejlepší možností pro převod souboru DST souvisejícího s výšivkou použít stejný program, který jej vytvořil. Tímto způsobem původní obsah, který byl použit k vytvoření pokynů pro export souboru DST do nového formátu. Pokud nemáte původní software, který byl použit k vytvoření vašeho konkrétního souboru DST, zkuste alespoň použít výše uvedené programy, které mohou otevírat soubory ve formátu Tajima Embroidery. Může existovat Vývozní nebo Uložit jako možnost, která slouží jako převodník letního času. Wilcom TrueSizer například převádí DST na PES, pokud potřebujete, aby byl váš soubor ve formátu vyšívacího souboru Deco/Brother/Babylock. TrueSizer Web převádí také soubory DST na širokou škálu formátů souborů, mimo jiné včetně Janome, Elna, Kenmore, Viking, Husqvama, Pfaff, Poem, Singer EU a Compucon. Chcete -li převést DST na JPG nebo PDF a zobrazit vzor jako obrázek, zvažte použití jednoduché služby převodu souborů, jako je bezplatné Convertio. Stačí nahrát soubor DST na tuto webovou stránku, zvolit formát převodu a poté převedený soubor stáhnout zpět do počítače. Convertio podporuje širokou škálu formátů souborů, což znamená, že můžete svůj soubor DST také převést do souborů Adobe Illustrator (AI), EPS, SVG, DXF a dalších. Pokud však potřebujete pouze potvrdit obrázek, kvalita nebo užitečnost převodu DST pomocí tohoto nástroje nemusí být to, o co vám jde. Je nepravděpodobné, že by DeSmuME State Files bylo možné převést do nového formátu, protože data jsou užitečná pro hry hrané v rámci tohoto konkrétního emulátoru.

Stále nemůžete otevřít soubor?

Pokud ve skutečnosti máte soubor DST, ale nelze jej zobrazit správně, zvažte, že pravděpodobně používáte špatný program. Například zatímco vyšívací soubory končící na .DST mohou s největší pravděpodobností fungovat s jakýmkoli jiným programem, který otevírá vyšívací data, nelze je správně přečíst pomocí DeSmuME nebo AutoCADu. Pokud soubor nelze otevřít správným programem, může být poškozen samotný soubor. Obnovte ze záložní kopie, pokud ji máte.