Skip to content

Co jsou Google Hangouts?

6 de Červenec de 2021
messaging 5b40e35ec9e77c0037b03f3c

Google Hangouts je komunikační platforma od společnosti Google. S ním můžete nejen odesílat zprávy ostatním uživatelům online, ale také uskutečňovat videohovory, telefonní hovory a odesílat textové zprávy na skutečné telefony. A stejně jako ostatní nástroje pro online schůzky můžete i pomocí Google Hangouts vést schůzky nebo pořádat webové konference. Tato služba je kombinací dalších služeb Google, z nichž některé byly nyní nahrazeny službou Google Hangouts. Například Google Talk, Hangouts a dokonce i části Google Voice jsou integrovány do této jediné platformy. Google Duo je alternativou společnosti Google k Hangoutům a je určena pro menší skupiny. Pokud máte na hovoru 12 nebo méně lidí, nastavte a použijte místo toho Duo. S někým můžete zahájit konverzaci pomocí jeho telefonního čísla nebo e-mailové adresy a jeho jména, pokud již je ve vašem seznamu kontaktů. Hovory ze služby Google Hangouts na skutečné telefony používají Google Voice, a proto mohou vyžadovat kredit na volání, který můžete získat zdarma přímo od společnosti Google.

Funkce Google Hangouts

Google Hangouts je v základní podobě platformou pro zasílání textových zpráv. Otevřete kontakt a můžete mu okamžitě začít posílat SMS. Zprávy jdou přímo do jejich účtu Google Hangouts, kde mohou reagovat. V okně chatu je tlačítko pro vložení emodži a obrázků z vašeho počítače nebo účtu Google. Můžete také snadno odesílat videa pomocí vestavěné funkce vyhledávání videí a také náčrtky pomocí nástroje pro kreslení. Chcete-li uskutečnit telefonní hovor, přepněte na volání příslušným tlačítkem v okně chatu. Ze služby Google Hangouts můžete spouštět video zprávy nebo hovory pouze se zvukem. K tomu je nutný plugin Hangouts. Něco jiného, ​​co můžete udělat, je poslat textovou zprávu dané osobě. Funguje podobně jako funkce SMS v telefonu, ale funguje z počítače. Google Hangouts lze také použít z počítače na webu Google Hangouts. Protože je založen na prohlížeči, není problém pozvat další uživatele Google na chat nebo volání. Můžete dokonce přidat další účastníky během aktuálního textového chatu nebo video / audio hovoru. Google Hangouts můžete také používat z mobilního zařízení. Uživatelé iPadů a iPhone mohou používat Hangouty z App Store a zařízení Android si mohou Hangouty instalovat prostřednictvím Google Play. Pokud vás zajímá pouze volání, můžete získat aplikaci Vytáčení Hangouts pro Android. Zde jsou některé další funkce Google Hangouts:

 • Hlasové zprávy ze služby Google Voice jsou uloženy ve vašem účtu.
 • Textové konverzace mohou obsahovat až 250 lidí.
 • V jednom videochatu může být spolu 25 lidí.
 • Během hovoru prostřednictvím desktopové verze Google Hangouts lze texty vyměňovat do strany, takže video zůstane nahoře.
 • Z mobilní aplikace můžete hovor minimalizovat, aby byl stále viditelný na obrazovce, ale také posílat textové zprávy.
 • V mobilní i stolní verzi lze mikrofon a / nebo kameru kdykoli během hovoru deaktivovat, aniž by to ukončilo relaci.
 • Pokud máte potíže s plynulým videohovorem Google Hangouts z počítače, můžete upravit odchozí a / nebo příchozí video. šířka pásma. Můžete také vynutit pouze příchozí zvuk bez ohledu na to, zda účastníci zobrazují video.
 • Odkaz na hovor na Google Hangouts lze sdílet s kýmkoli, koho chcete do hovoru přidat (musí mít účet Google).
 • Hovory pouze se zvukem na ostatní uživatele služby Google Hangouts můžete uskutečnit tak, že nejprve zahájíte videohovor a poté deaktivujete část videa.
 • Aplikace Google Hangouts může odeslat aktuální polohu uživatele.
 • Konverzace lze pomocí mobilní aplikace zařadit mezi oblíbené, takže jsou v seznamu konverzací uvedeny jako první.

Měli byste to získat?

Screenshot z Google Hangouts

Google Hangouts je skvělý způsob, jak bezplatně telefonovat pomocí internetu. Video i audio hovory. Jeho použití je také velmi snadné pro zasílání textových zpráv ostatním uživatelům nebo dokonce pro telefonní čísla. Většina lidí má účet Google (například Gmail, YouTube, Disk Google atd.), Takže je velmi pravděpodobné, že můžete chatovat s přáteli, rodinou, spolupracovníky nebo kýmkoli jiným, aniž byste je museli přesvědčit, aby si založili zcela nový uživatelský účet. . Jediné, co musí udělat, je přihlásit se ke svému účtu Google. I když existují některé pěkné funkce služby Google Hangouts, nepodporuje některé věci, které podporují jiné služby zasílání zpráv. Například Skype vám umožňuje sdílet vaši obrazovku s ostatními a zároveň posílat zprávy přes video a text. Dalším nedostatkem je, že Google Hangouts není tak dobře známý jako Skype jiné služby zasílání zpráv, jako je Facebook Messenger a Snapchat. I když spousta lidí má účet Google a mohli velmi dobře používat Google Hangouts s malým až žádným nastavením, je snazší najít uživatele na jiných platformách, které mají větší uživatelskou základnu.