Skip to content

Facebook Messenger spouští bezplatné nástroje pro vládu a agentury

7 de Červenec de 2021
GettyImages 646629432 140502a0e58748a6b943aae0f566ff99

Proč na tom záleží

Vlády a agentury budou potřebovat veškerou pomoc, aby se mohly dostat k co největšímu počtu lidí se spolehlivými a spolehlivými informacemi o krizi COVID-19. Právě jim v tom pomáhá Facebook.

Facebook zahájil dvě související iniciativy na pomoc vládám a zdravotnickým agenturám OSN v boji proti pandemii koronavirů: bezplatný vývoj Messenger pro vlády a hackathon na podporu inovací od vývojářů.

Co řekli: „Spolupracujeme s naší vývojářskou komunitou a poskytujeme bezplatné služby vládním zdravotnickým organizacím a zdravotním agenturám OSN, abychom jim pomohli pomocí Messengeru škálovat svou reakci na krizi COVID-19.“ Facebook uvádí, že argentinské ministerstvo zdravotnictví již používá Messenger k poskytování „včasných a spolehlivých informací o koronaviru“.

Počkej, je toho víc: Facebook získává vývojáře Messengeru, aby se zúčastnili online hackathonu s cílem „vybudovat řešení pro zasílání zpráv, která se budou zabývat výzvami souvisejícími s koronaviry, jako je sociální distancování a udržování vzdělání a informovanosti lidí“. Jako příklady lze uvést výukové programy služby Facebook Live nebo jiné vzdělávací zážitky, které nám během těchto zkoušek pomohou podpořit nás. Vítězní vývojáři získají mentorování od inženýrů Facebooku, aby mohli své nápady implementovat plněji, a budou pozváni, letecky převezeni a hostováni na F8 2021 (letošní vývojářská konference F8 byla zrušena).

Sečteno a podtrženo: Nejlepší způsob, jak bojovat proti viru COVID-19, je řídit se doporučeními vědců a světových zdravotnických organizací. Boj proti šíření dezinformací je stejně důležitý jako vzájemné propojení prostřednictvím nástrojů, jako je Messenger. Spárování vládních agentur s inovativními vývojáři je skvělý způsob, jak zajistit, abychom měli během této krize všechny informace a online připojení, které potřebujeme.

Staňte se expertem na Messenger