Skip to content

Google Chat umožňuje označit zprávy a prostory jako nepřečtené

18 de Srpen de 2022
gchat1 a116924df6a24a6896cca8bf22a3cd1f

Google Chat přidává možnost označovat zprávy a mezery jako nepřečtené nebo přečtené, přičemž zavádění plánuje pokračovat minimálně po dobu následujících dvou týdnů. Pokud používáte Google Chat, měli byste být schopni označit své zprávy a mezery jako přečtené/nepřečtené buď nyní, nebo brzy. Tato možnost se zavádí pro každého, kdo používá Google Workspace a také G Suite Basic a G Suite Business, bez nutnosti zásahu správce nebo koncového uživatele. K jeho zapnutí nebude potřeba žádné potápění v nabídce – jakmile se k vám dostane zavedení, bude ve výchozím nastavení povoleno.

Označování přečtených zpráv jako nepřečtených je něco, co společnost Google uznává jako běžný způsob, jak si udržet pořádek, a proto přichází do služby Google Chat. Záměrem je poskytnout přímočařejší způsob, jak zůstat na vrcholu burz, které možná nebudete mít čas okamžitě oslovit, ale budete se k nim muset vrátit. Budete také moci označit celá vlákna jako nepřečtená, počínaje konkrétní zprávou.

Google Chat na počítači

Mobilní i webová rozhraní jsou zahrnuta v zavedení také, takže bez ohledu na platformu, kterou si vyberete, jste stále pokryti. Jediným rozdílem je rozhraní, přičemž možnost se na mobilu zobrazuje v části „akce zpráv“ a „možnosti konverzace“. Na webu se zobrazí v seznamu konverzací v levém panelu nabídek nebo jako ikona, když najedete myší na zprávu. Zavádění již začalo a Google odhaduje, že dokončení může trvat až do listopadu. Chcete-li toho využít, nejlepším řešením je občas se přihlásit, abyste zjistili, zda je tato možnost náhle k dispozici.