Skip to content

JOBY uvádí na trh pět nových mikrofonů pro streamery a podcastery

15 de Srpen de 2022
joby1 f7dc238341bd461fa3ebd7d127133625

Společnost JOBY, která vyrábí příslušenství k fotoaparátům, uvádí na trh pět nových mikrofonů do své řady Wavo se zaměřením na živé přenosy a podcasty. Těmito pěti novými mikrofony jsou Wavo POD, Wavo PRO, PRO DS, Lav Pro a AIR. Díky těmto novým přírůstkům nabízí řada Wavo audio gamut tím, že zahrnuje různé styly mikrofonů, jako jsou brokovnicové, lavalierové a stolní kondenzátorové mikrofony.

Wavo POD (99,99 $) je USB kondenzátorový mikrofon určený pro podcasting a streamování. JOBY navrhl POD se snadno použitelným ovládáním hlasitosti a vysoce kvalitním 24bit/48kHz zvukem, takže noví tvůrci mohou rychle začít pracovat. Dodává se dokonce s pop filtrem pro zajištění čistého zvuku. Wavo PRO (299,99 $) a PRO DS (249,99 $) jsou brokovnicové mikrofony na fotoaparátu napájené dobíjecími bateriemi, které vydrží až 60 hodin. Dva mikrofony, které jsou navrženy pro práci s nejnovějšími kamerami, mají -10 dB bezpečné nahrávání stopy, aby se zajistilo, že se zvuk neztratí. Verze PRO má však aktivní potlačení hluku a komplexní ovládání EQ. Lav PRO (79,99 $) je malý klopový mikrofon, který se hodí na vaše triko.

Je všesměrový, takže mikrofon dokáže zachytit váš hlas bez ohledu na to, jakým směrem se díváte, a je vybaven čelním sklem, který snižuje hluk způsobený větrem nebo šustěním oblečení.

JOBY Lav PRO a AIR

K dispozici je také Wavo AIR (249,99 $), bezdrátový mikrofonní systém, který je dodáván se dvěma vysílači, jedním přijímačem a dvěma klopovými mikrofony. AIR přenáší na bezpečných 2,4 GHz až do vzdálenosti 164 stop od kamery. Obsahuje také tlumič větru pro snížení hluku větru. Wavo PRO DS vyjde koncem tohoto roku, ale všechny ostatní mikrofony jsou v současné době k dispozici ke koupi.