Skip to content

Logitech Litra Glow by mohl rozjasnit vaše online streamy

9 de Květen de 2023
litra glow streaming light 3 4 front view graphite 40169561a758491daca971e4dbbed4a2

Logitech představil nový Litra Glow, vysoce kvalitní osvětlovací zařízení poháněné technologií TrueSoft vytvořené speciálně pro online streamování. Litra Glow je malé 3,56″ x 3,56″ světlo, které je umístěno na horní části držáku monitoru, což umožňuje zařízení umístit na jakýkoli stolní počítač nebo notebook. Spáruje se také s aplikací Logitech G HUB, takže můžete ovládat její nastavení, jako je jas a teplota barev.

Logitech tvrdí, že Litra Glow vás zaplaví teplým, měkkým a lichotivým světlem pro přirozený vzhled všech odstínů pleti pomocí technologie, kterou nazývá „TrueSoft“. Zařízení má produkovat světlo v kvalitě jako v kině a společnost slibuje hodnocení 93 CRI (Color Rendering Index), což je na vrcholu profesionálního vybavení. Logitech také tvrdí, že světlo je šetrné k očím a lze jej bezpečně používat pro dlouhé streamování. Držák monitoru lze nastavit třemi různými způsoby pro nejlepší možnou polohu osvětlení a lze jej z držáku sejmout a umístit na stativ, pokud to tak preferujete. Nastavení Litra Glow se zdá být poměrně snadné, protože stačí připojit kabel USB k počítači.

Kromě ovládání jasu a teploty vám bezplatná desktopová aplikace G HUB umožňuje vytvářet předvolby osvětlení. Pokud máte klávesnici nebo myš Logitech G, můžete tyto předvolby přiřadit klávesám G Keys.

Litra Glow vyjde koncem tohoto měsíce v USA, Kanadě, Austrálii a vybraných evropských zemích, ačkoli Logitech neupřesnil, které z nich. Litra Glow si můžete předobjednat právě teď za 59,99 $.