Skip to content

Naplánujte si své tweety, abyste se vyhnuli horkým reakcím

13 de Červenec de 2021
twitter 588a93e2a06640e9a0a7f3eb716257eb

Když se všichni ukryjeme na místě, je snadné odletět z rukojeti na Twitteru, kde se zdá být normou rozzlobená odpověď. Pokud si své tweety naplánujete na později, můžete se vyhnout lítosti.

Twitter právě přidal do své webové aplikace novou funkci, která nám všem může pomoci vložit trochu prostoru mezi sebe a jakékoli rozzlobené reakce. Nyní můžete naplánovat tweety na platformě sociálních médií pro konkrétní datum a čas.

Jak to funguje: Jednoduše klikněte na malou ikonu kalendáře (vedle různých dalších ikon twitteru v levém dolním rohu pole pro odesílání), napište svůj tweet a poté vyberte den, datum a časové pásmo, ve kterém jej chcete zveřejnit. Klikněte na tlačítko Potvrdit a poté tlačítko Naplánovat (kde je obvykle běžné tlačítko Odeslat) a počká, dokud nebude naplánováno odeslání.

Jak to pomáhá: I když tato funkce může zdánlivě být pro lidi a společnosti, aby nastavili strategii sociálních médií a vyhnuli se řešením třetích stran, jako jsou TweetDeck, Buffer nebo Hootsuite, plánování tweetů by nám ve skutečnosti mohlo pomoci všem oddechnout si mezi rozzlobeným retortou a jejím skutečným .

Co jiného: Naplánované tweety žijí v nové oblasti neodeslaných tweetů, která obsahuje také tweety, které nyní můžete také uložit jako koncepty. Obě funkce by měly být aktivní pro všechny uživatele počínaje dneškem.

Neodeslané tweety

Sečteno a podtrženo: Ať už používáte novou funkci plánování k mapování svých tweetů do práce, nebo si necháte trochu vydechnout, než vystřelíte rozzlobenou misi, funkce je pravděpodobně vítaná.

Přes: The Verge

Další informace o Twitteru