Skip to content

Netflix uvádí na trh svou první sadu mobilních her

17 de Červenec de 2022
GettyImages 1272981812 4d46d4d747384b39b9df860d07781b71

Netflix vydal svou první sérii mobilních her předplatitelům po celém světě, ale pouze těm, kteří vlastní zařízení Android. Podle příspěvku na blogu Netflixu je aktuálně k dispozici pět her, z nichž dvě jsou založeny na populární sérii Stranger Things. Hry jsou Stranger Things 3: The Game, Stranger Things: 1984, Shooting Hoops, Card Blast, a Balancujte nahoru. A vše, co k jejich hraní potřebujete, je předplatné Netflix.

Podle Netflixu nebudou pro tyto hry žádné reklamy, další poplatky ani žádné nákupy v aplikaci. Předplatitelé na smartphonu Android uvidí vyhrazenou kartu a řádek her, kde si můžete vybrat, kterou hru si stáhnout, zatímco předplatitelům na tabletu Android se místo toho zobrazí rozbalovací nabídka. Angličtina je výchozím jazykem těchto her, ale automaticky se změní jazyky podle preferencí nastavených v profilu Netflix.

Budete také moci hrát hry na různých zařízeních na stejném účtu, podobně jako Netflix umožňuje více lidem streamovat z jednoho účtu. Existuje však limit zařízení a po stisknutí vám aplikace dá vědět, abyste se mohli odhlásit a umožnit hraní někomu jinému.

hry Netflix

Pokud jde o přístup, rodiče mohou nastavit PIN, který zabrání dětem v přístupu k těmto hrám, podobně jako v současné době rodičovská kontrola. Některé hry budou také k dispozici pro hraní offline, ale Netflix zapomněl říci, které z nich. Společnost plánuje rozšířit výběr a v budoucnu vydá další hry. Není však známo, jak by mohl tento plán vydání vypadat, nebo zda Netflix tyto hry zpřístupní v aplikaci pro stolní počítače nebo zařízeních iOS.