Skip to content

Snižují se Google Hangouty … nebo jste to jen vy?

13 de Červenec de 2021
google hangouts down or is it just you e1134a5d409f4638a7bf62dd7e48a0f5

Pro mnoho lidí, kteří pracují z domova nebo se potřebují spojit se vzdálenými spolupracovníky, je Google Hangouts základním nástrojem, a proto je obzvláště frustrující, když se zdá, že Google Hangouts nefunguje. Pokud se nemůžete připojit ke službě Google Hangouts nebo ji použít k chatování s jinými lidmi, není vždy snadné zjistit, zda to nefunguje správně Google, nebo jestli máte problém s vlastním připojením k internetu. Ale několika snadnými kontrolami můžete zjistit, zda Google Hangouts nefunguje nebo jste to vy.

Jak zjistit, zda Google Hangouts nefunguje

V některých ohledech je zjištění, že služba Google Hangouts nefunguje, lepší zprávou, protože to znamená, že nemusíte řešit potenciální problémy s vlastním připojením k internetu. Bohužel, pokud je služba Hangouts offline nebo má problémy, nemáte jinou možnost než počkat, až se znovu připojí online (nebo můžete ostatní účastníky přesvědčit, aby vyzkoušeli alternativní nástroj pro webové konference, jako je Zoom). Zde je návod, jak zkontrolovat, zda Google Hangouts nefunguje:

 1. Podívejte se na stránku Google Hangouts od Downdetector. Downdetector sleduje mnoho běžných webových stránek a je dobrým místem pro začátek. Řekne vám, zda web nahlásil problémy a může být offline.

 2. Pokud Downdetector není definitivní, můžete vyzkoušet i další weby, včetně IsItDownRightNow a Outage.Report.

 3. Zatímco uživatelé ke sledování výpadků zřídka používají fórum podpory Google Hangouts, můžete je zkontrolovat a zjistit, zda ve fóru komunity existují nějaké vlákna zpráv týkající se výpadků.

Pokud máte potíže s připojením k některému z těchto webů nebo nikdo jiný nezjistil žádné problémy s Google Hangouts, je pravděpodobné, že Google Hangouts funguje normálně a problém je s vaším vlastním internetovým připojením.

Co dělat, když Google Hangouts nefunguje pro vás

Pokud jste zkontrolovali, zda služba Google Hangouts nefunguje a zdá se, že funguje pro všechny kromě vás, zde je několik věcí, které můžete udělat, abyste problém vyřešili a pokusili se znovu spustit:

 1. Ujistěte se, že jste na správném místě a nezadali jste nesprávně adresu URL. Měli byste se pokusit navštívit stránku hangouts.google.com.

 2. Pokud se Google Hangouts neotevře ve vašem webovém prohlížeči, zkuste se přihlásit pomocí jiného prohlížeče (například Microsoft Edge místo Chrome) nebo se přihlásit pomocí soukromého nebo anonymního režimu prohlížeče. Experimentujte s variantami webových prohlížečů, které obvykle nepoužíváte, abyste vyloučili možné problémy s přihlášením nebo ukládáním do mezipaměti.

 3. Pokud je to možné, zkuste místo toho použít mobilní aplikaci Hangouts v telefonu. Ujistěte se, že používáte oficiální aplikaci Hangouts pro iPhone nebo aplikaci Hangouts pro Android.

 4. Pokud jste původně zkoušeli mobilní aplikaci, zkuste místo toho otevřít Hangouts v prohlížeči.

 5. Vymažte mezipaměť webového prohlížeče a zkuste to znovu.

 6. Zkuste vymazat soubory cookie vašeho prohlížeče a zkuste to znovu.

 7. Pokud žádná z těchto možností nefungovala, pravděpodobně máte problém s internetem. Požádejte o technickou podporu svého ISP o další pomoc.

Další chyby připojení Google Hangout

Při pokusu o připojení ke službě Hangouts se mohou zobrazit některé další chybové zprávy nebo jiné problémy. Pokud je web nefunkční (a nefunkční), můžete vidět chyby jako 500 Interní chyba serveru, 403 Zakázáno a 404 Nenalezeno. Kromě těchto se můžete setkat s těmito problémy:

 • Hangouts opakovaně hlásí, že se pokouší znovu připojit. To je obvykle známka přerušovaného připojení k internetu na vašem konci. Můžete zkusit restartovat směrovač, přesunout počítač blíže k routeru Wi-Fi nebo požádat o podporu svého poskytovatele internetových služeb.
 • Ve svém prohlížeči Firefox nemůžete používat Google Hangouts. Budete chtít použít jiný prohlížeč, protože Google již ve Firefoxu nepodporuje hlasové hovory a videohovory.
 • Hangouty se nemohou připojit a hlásí chybu 212, 213 nebo 214. Toto je docela vzácný problém, který souvisí s poškozeným nastavením vaší instalace GSuite. Pokud jste uživatelem GSuite a vidíte tuto chybu, promluvte si s osobou, která spravuje váš GSuite, aby odstranila vaši organizační jednotku Gsuite, vytvořila novou skupinu a přiřadila vás k nové skupině.