Skip to content

Spustí se Byte nástupce révy, aby převzal virové video

3 de Srpen de 2021
C754A348 45D1 4FEF 969A F87A4D74BBEA e9d95fe75b44465e846cdd017a7acbc1

Co: Nástupce révy Byte zahájil tento víkend a připravil 6sekundová videa podobná virům „zpět“ na internet.
Jak: Aplikace Byte je k dispozici pro iOS a Android. Jednoduše natočte nebo nahrajte krátké video do služby a procházejte další videa od tvůrců.
Proč tě to zajímá: Evoluce formátu videa započatá společností Vine a pokračující (úspěšnější) společností TikTok právě začíná. Pamatujete si Vine? Šestisekundová video aplikace vydláždila cestu obrovsky virální aplikaci TikTok, a to i poté, co byl Vine zabit Twitterem krátce poté, co jej v roce 2016 získala společnost sociálních médií.

Nyní je spolutvůrce Vine Dom Hoffman zpět s Byte, (hádáte správně), 6sekundovou video aplikací, kterou používáte podobně jako Vine a TikTok. Jak tento víkend řekl účet aplikace na Twitteru, „je to známé i nové“. „Znáte ten nácvik: nahrajte z kamery nebo použijte bajtovou kameru k zachycení věcí,“ tweetoval účet @byte_app. „Existuje mnoho způsobů, jak najít nové osobnosti a momenty.“ prozkoumejte, co komunita sleduje a miluje, prohlédněte si příspěvky vybrané našimi redaktory nebo procházejte sami. “ Jinými slovy, pokud jste použili Vine nebo TikTok, budete vědět, jak pracovat s Byte. Přejetím nahoru zobrazíte nová videa, vytvoříte si vlastní profil, budete sledovat autory, které se vám líbí, nebo budete hledat a procházet nové, oblíbené nebo žánrové „bajty“. Zatímco Vine jako první propagoval formát, TikTok se stal králem virálního videa v krátké formě. Byte vstupuje na úplně jiný trh než jeho předchůdce. Zda se bajty stanou stejně populárními nebo sociálně sdílenými jako TikToks, se samozřejmě teprve uvidí.