Skip to content

Twitch Streamer a tvůrce YouTube AshleyRoboto je tady, aby vyvolal radost

9 de Červen de 2022
ScreenShot2022 01 14at12.36.22PM 8a595c9af6dc49f09abafcea8ab8e98c

Afirmace, hraní a občasné tleskání jsou jen některé z věcí, které můžete očekávat, když se ponoříte do streamu AshleyRoboto. Tato streamerka má nádherný metr otočený úplně nahoru a přináší do zkázy a šera internetu slunečnější povahu.

„Vím, že na internetu je spousta negativity a temnějších věcí, a chci se pokusit na internet přinést více světla, radosti a jen hlouposti,“ řekla během rozhovoru pro Lifewire. „Tvůrci obsahu… hodně ovlivnili můj život. Vždy tu byli, aby mě rozesmávali a rozesmávali, takže jsem to vždy chtěl zaplatit a přinést světlo do života jiných lidí.“ Ashley se může pochlubit vlastní kreativní platformou s více než 100 000 sledujícími napříč všemi kategoriemi sociálních médií. Platforma věnovaná tomu, aby byl internet o něco lepší, i když jen na okamžik.

Rychlá fakta

  • název: Ashley
  • Stáří: 25
  • nachází se: Jižní Ontario, Kanada
  • Náhodné potěšení: Komunita! Mimo komunitu, o kterou se stará, její působení v oblasti tvorby obsahu umožnilo Ashley vytvořit si celoživotní přátelství a spojení s ostatními streamery a tvůrci. Možnost volat lidem, které kdysi vzhlížela, k přátelům je jedním z nejvděčnějších aspektů její kariéry.
  • Citát: „Zanechte svět lepší, než jste ho našli.“

Malý Pepek jde dlouhou cestu

Mladá Ashley měla netradiční úvod do světa her. Její dědeček, kterého popisuje jako technologického nadšence, seznámil začínajícího streamera s videohrami s některými ze svých oblíbenců. Hraní se stalo způsobem, jakým se mohla spojit se svým dědečkem. Říká, že to byla brána ke kvalitnímu času, který se nakonec vyvinul v její skutečný koníček. „Měl spoustu videoherních systémů. Byl skvělý na videohry a technické věci,“ řekla. „Naučil mě, jak používat počítač, naučil mě, jak používat kameru, a naučil mě, jak hrát videohry.“ Zatímco on živil hráčskou stránku, ona cituje umění své matky jako inspiraci pro své kreativnější sklony. Ashley by spojila tyto dva zájmy a spojila je do prosperující kariéry tvůrce obsahu. Se vzděláním v animaci si užila kariéru v umění, než se nakonec rozhodla věnovat tvorbě obsahu na plný úvazek. Jako inspiraci uvádí populární osobnosti YouTube jako Jacksepticeye a Marikplier. Neúspěšná štace na YouTube ji však přistihla, jak soupeří o lepší způsob, jak se spojit s lidmi. Streamování, řekla, na rozdíl od upraveného videoobsahu, bylo pro její stanovené cíle vhodnější. „Prostě jsem měl pocit, jako bych seděl ve svém pokoji a mluvil do kamery na YouTube,“ poznamenal tvůrce obsahu. „Spojení, která jsem chtěl vytvořit s lidmi, a komunitní aspekt živého rozhovoru s vaším publikem pro mě byly tak zajímavé. Ovlivnilo to, kam mě moje kariéra zavedla, a také to přesně odpovídalo mému tehdejšímu pracovnímu plánu.“ Její kariéra na Twitchi začala hraním klasické plošinovky z roku 1998 Drak Spyro. Ashley během okamžiku začala na Twitchi krájet svůj kousek koláče. Do roku 2019 měla oddanou komunitu, několik virálních klipů a velmi žádané partnerství Twitch. Všechno to hledalo radostného nadšence.

Radikální znovuobjevení

Hlavní princip jejího rozhodnutí pustit se do tvorby obsahu se stal výraznějším, jak rostla na Twitchi. Její počet rostl exponenciálně díky pomocné ruce Cvrlikání a retweet od streamovací superstar Ninja. Tato zhlédnutí a následovníci Twitteru se poměrně rychle změnili na členy komunity Twitch. Takže udělala to, co by udělal každý tvůrce obsahu; chopila se příležitosti se svou láskyplně pojmenovanou komunitou „fam jam“ a pokračovala ve svém poslání zažehnout trochu radosti ve streamovacím prostoru. S tímto pozitivním potvrzením však přišel nevyhnutelný odraz.

Twitch streamer AshleyRoboto mluví se svým publikem Twitch během streamování

„Pokud jste žena na internetu, spousta lidí se na vás zlobí, že jen vidíte, že existujete. A to samé [for] obecně mnoho marginalizovaných skupin. Lidé se na vás zlobí, že jste viděli, jak jste úspěšní,“ řekla. Může být složité pohybovat se v těchto vodách, zvláště když pocházíte ze zranitelných komunit, dodal streamer. Není to neobvyklý příběh, ale transparentnost jí umožnila udržet si slunečná povaha a nádherná osobnost. Vyživování energie její komunity pomáhá nikdy nenechat na jejím jinak neposkvrněném povrchu prasklinu. Doufá, že její komunita by ji popsala hloupou, směšnou, bublinkovou pozitivní silou na internetu. přesně tam, kde potřebuje být. A konečně pozná, že ten pocit je vzájemný [my content and I] Pro některé lidi byl obsah, na kterém jsem vyrostla, pro mě emocionální a potvrzuje to, že skutečně dělám to, co jsem si předsevzala, když jsem začínala,“ řekla. zasáhne to opravdu tvrdě.“