Skip to content

Váš Amazon Fire TV Stick nyní usnadňuje hledání živé televize

4 de Červenec de 2021
ScreenShot2020 07 08at2.26.35PM 456b62ac9ecd4adaba0df5a21874c097

Fire TV podporuje několik služeb Live TV, ale nezáleží na tom, jestli nic z toho nenajdete. Díky zpřístupnění dalších možností Live TV si nová aktualizace klade za cíl udržet vás v hlavním rozhraní Amazon Fire TV.

Pokud máte potíže s prosátím všeho, co na vaší Fire TV nabízí YouTube TV, Sling TV, Hulu + Live TV, Pluto TV a další, nová aktualizace by měla hledání usnadnit.

Jaká nová aktualizace? Jak je vysvětleno na blogu Amazon Fire TV, nová aktualizace usnadňuje vyhledávání živých televizních kanálů v různých aplikacích.

Jak to funguje? Jakmile budou změny plně implementovány – YouTube TV by měla být zavedena ještě dnes; Hulu + Live TV v příštích několika týdnech – uvidíte, jak se naplní záložkou Live TV Fire TV, průvodcem kanálem a sekcí Nyní. Samozřejmě si nejprve budete muset stáhnout jejich příslušné aplikace a přihlásit se.

Můžete také přejít do průvodce integrovaným kanálem Fire TV, kde najdete úplného průvodce programováním, a také nastavit své oblíbené kanály, které pak ovlivní vaše preferované kanály v řádcích procházení.

Podpora Alexa: Pokud nemáte pocit, že byste chtěli ručně přejít na konkrétní kanál, můžete místo toho použít Alexu vyslovením „Alexa, naladit na ESPN“ nebo „Alexa, vyhledat Rick & Morty. “ Amazon však konstatuje, že některé funkce se liší podle aplikace.

Sečteno a podtrženo: Je snazší než kdy jindy nechat fyzické kabelové přijímače a přijímat streamování, ale vždy existují způsoby, jak zážitek vylepšit. Tato aktualizace Fire TV je jedním z příkladů a důkazem toho, že je vždy něco, co byste mohli sledovat. Potřebujete jen správné nástroje, abyste to našli.

Prostřednictvím: Amazon Fire TV Blog

Další informace o Fire TV